Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Odnaleziono ciało zaginionego mieszkańca Krukowa


fot. ilustracyjne


Przasnyska Policja odwołała poszukiwania zaginionego mieszkańca Krukowa. Wczoraj w rejonie rzeki Omulew odnaleziono jego ciało.

W poszukiwania  48 – latka, od poniedziałku (10 lutego 2020 roku) zaangażowani byli nie tylko funkcjonariusze policji ale również strażacy z KP PSP w Przasnyszu i okolicznych OSP. Do poszukiwań włączali się też mieszkańcy Krukowa.

W rejonie rzeki Omulew w trakcie trwających poszukiwań, odnaleziono ciało zaginionego, który niestety już nie żył.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x