Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dziś od rana Mariacka wyłączona z ruchu


W związku z gruntowną przebudową ulic: Mariackiej, Świętej Anny i Ordona, nastąpi chwilowa zmiana organizacji ruchu na ulicy Mariackiej.


Dziś tj. 14.02. 2020 r. od godzin porannych do godz. 18:00 zostanie zamknięta i wyłączona z ruchu ulica Mariacka na odcinku od ulicy Świętej Anny do ulicy Sportowej. Ruch będzie kierowany przez osoby do tego uprawnione.

Urząd miasta przeprasza za utrudnienia.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x