Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

To podejrzany o kradzież roweru. Szuka go Policja


Policjanci z Wydziału Kryminalnego w Ciechanowie prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży roweru, do której doszło w jednym z bloków przy ul. Ściegiennego. Poniżej publikujemy zdjęcie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej. Jeśli ktoś rozpoznaje tego mężczyznę, proszony jest o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie lub kontakt telefoniczny z dyżurnym jednostki pod nr tel. 23 673-12-00. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.


Do zdarzenia doszło w dniu 11 lutego 2020 roku w jednym z bloków mieszkalnych na ul. Ściegiennego, gdzie sprawca, ukradł rower typu damka. Rower ten był koloru czarnego z jasnym brokatem z białym napisem „city”, z przodu rower miał zamontowany metalowy koszyk koloru białego. Policjanci zabezpieczyli nagranie z monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o ten czyn.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy tego przestępstwa, proszone są o telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP Ciechanów pod nr tel. 23 673-12-01 bądź dyżurnym pod nr tel. 23 673-12-00. Funkcjonariusze zapewniają pełną anonimowość.

źródło: KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x