Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Zderzenie z sarną pod Żmijewem i dwa  wypadki w okolicy Załęża


fot. PSP Mława


Niemal w jednym czasie tj. kilka minut po godzinie 18-tej doszło aż do trzech zdarzeń drogowych. Niedaleko miejscowości Żmijewo Ponki (gm. Stupsk) na trasie Konopki – Borzymy kierujący Toyotą Avensis zderzył się z sarną, która wybiegła wprost pod auto. Kierowca nie odniósł obrażeń.

Z kolei w okolicy Załęża (gm. Wieczfnia Kościelna) doszło do dwóch zdarzeń drogowych w odległości około 2 km. W pierwszym zderzyły się dwa auta osobowe i poza uszkodzeniem pojazdu nikt nie odniósł obrażeń. W drugim VW Caddy wypadł z drogi i poważnie uszkodził pojazd.

Jak podaje straż pożarna, zastęp OSP Wieczfnia jeszcze przed przybyciem karetki udzielił jednej osobie poszkodowanej z urazem głowy pomocy. Potem poszkodowany trafił pod opiekę zespołu ratownictwa medycznego. Strażacy odłączyli zasilanie w uszkodzonych pojazdach, oświetlili i zabezpieczyli miejsca zdarzeń. W działaniach uczestniczą dwa zastępy PSP Mława oraz zastęp OSP Wieczfnia Kościelna.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x