Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Maślanik goni lidera. Rochoń broni się w deblu


Marek Maślanik z Olsztynka nie zmierza odpuścić Dariuszowi Rochoniowi w rozgrywkach Grand Prix  Mławy w badmintonie. Na koncie ma już dwa wygrane turnieje w grze singlowej. Dokładnie tyle samo, co konkurent z Działdowa.


Rochoń to ubiegłoroczny triumfator Grand Prix. Obecną edycję zaczął od mocnego akcentu – wygrał dwie premierowe imprezy. Podczas drugiej pokonał w finale wspomnianego na wstępie konkurenta.

Ten wyciągnął z porażki jednak odpowiednie wnioski. W styczniowych zawodach okazał się już najlepszy. Na tym nie poprzestał. Niedziela dziewiątego lutego przyniosła graczowi z Olsztynka kolejny triumf. W obu przypadkach okazał się lepszy od działdowianina w bezpośrednich konfrontacjach.

Rochoń powetował to sobie w deblu. Wspólnie z Agnieszką Rozwadowską stworzył duet na razie nie do pokonania. Na koncie mają cztery turniejowe zwycięstwa. Dzięki temu w zasadzie mogą już świętować triumf w całym cyklu.

Kolejny turniej odbędzie się w niedzielę 22 marca. 

Gra pojedyncza: 1. Marek Maślanik, 2. Dariusz Rochoń, 3. Krzysztof Dudkiewicz, Sławomir Grzymkowski, 6. Monika Dudkiewicz

Gra podwójna: 1. Dariusz Rochoń/Agnieszka Rozwadowska, 2, Marek Maślanik/Sławomir Grzymkowski, 3. Jakub Affelski/Julianna Cieślak, 4. Mirosław Mendyk/Sebastian Leszczyński, 5. Radosław Mokrzycki/Krzysztof Kamiński, 6. Anna Brzezińska/Monika Dudkiewicz.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x