Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Już w czwartek – warszawska premiera książki „Odbicia Mławy”


W najbliższy czwartek, 13 lutego 2020 r. odbędzie się warszawska premiera książki „Odbicia Mławy”, wydanej przez Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej w 2019 roku.


Po wydaniu wspólnych książek o Kaliszu (One Day in Calisia – Odbicia Kalisza), Warszawie (44 Odbicia Warszawy) i Ostrołęce (Odbicia Ostrołęki), Krzysztof Mich i Paweł Łęczuk  wybrali się na artystyczną, fotograficzną wycieczkę do Mławy. Towarzyszył im mławianin Jarosław Trześniewski-Kwiecień z cyklem swoich wierszy.

Wydawnictwo powstało z okazji szczególnego jubileuszu, 590. rocznicy nadania Mławie praw miejskich, jest więc prezentem na urodziny miasta.

Wydarzenie zaplanowano 13 lutego 2020 r. (czwartek) o godz. 19.00 w Świetlicy Wolności, przy ul. Nowy Świat 6/12 w Warszawie.

Zachęcamy do powiadomienia członków rodziny, znajomych pochodzących z Mławy, którzy aktualnie mieszkają w Warszawie o wydarzeniu. Zapewne spotkanie z książką pozwoli im wrócić myślami do rodzinnego miasta.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x