Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Ekranizacja powieści erotycznej i spotkanie z liryką miłosną to mławska oferta na Walentynki


fot.mp


Zbliżają się Walentynki czyli obchodzone na całym świecie święto zakochanych. Tego dnia mławskie kino i biblioteka przygotowały ofertę dedykowaną wszystkim miłośnikom święta, któremu patronuje św. Walenty. Oto propozycje:

  • Miejski Dom Kultury w Mławie przygotował projekcję filmu „365 dni” – ekranizacji głośnej powieści erotycznej autorstwa Blanki Lipińskiej. Na 14 lutego zaplanowane są dwa seanse – o godzinach: 17:00 i 19:00.
  • Miejska Biblioteka Publiczna im. Bolesława Prusa w Mławie specjalnie na dzień zakochanych przygotowała „Spotkanie z liryką miłosną i nie tylko”, podczas którego odczytywane będą utwory o tematyce miłosnej, przeplatane miłosnymi i romantycznymi piosenkami. Spotkanie w bibliotece odbędzie się 14 lutego o godz. 12:00 w czytelni dla dorosłych

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x