Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Małpa odpuściła. Oldboye na piątkęÓsma kolejka Dzierzgowskiej Ligi Fustalu nie wyłoniła jeszcze mistrza. Przewaga dwójki liderów jest jednak tak duża, że już nikt nie zagrozi dwóm najlepszym ekipom. Walka o prymat rozstrzygnie się pomiędzy Oszczędnymi Technicznie i Oldboy 2 Mława.

W czwartkowy wieczór faworyci sięgnęli zgodnie po komplet punktów. W przypadku aktualnego przodownika oznaczało to walkower.  Konkurenci z Małpy WPZ nie przystąpili do rywalizacji. Nie ucieszyło to najlepszego strzelca ligi Jacka Szypulskiego. Licznik strzelonych goli zatrzymał się z konieczności na tuzinie trafień.

Na parkiecie walczyli za to mławianie. Ostatnia w tabeli Paka Rybaka nie zamierzała łatwo oddać pola. Stworzyli mnóstwo okazji strzeleckich. Zawiodła jednak skuteczność – wykorzystali tylko dwie sytuacje. W obu przypadkach na listę strzelców wpisał się Mateusz Bartosiak.

Oldboye wykazali więcej zimnej krwi w swoich ofensywnych poczynaniach. Dublet skompletował Jakub Rogowski. Ponadto celnymi strzałami popisali się Sławomir Gołębiewski, Szymon Chmielewski i Dariusz Borzym.

Następna kolejka odbędzie się w czwartek 13 lutego. Oto zestaw par: Małpa WPZ – Paka Rybaka, Oldboy 2 – Orły, Oszczędni Technicznie  – pauza

VIII kolejka: Małpa WPZ – Oszczędni Technicznie 0:3 – walkower, Oldboy 2 – Paka Rybaka 5:2, Orły Brzozowo – pauza

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x