Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Małpa odpuściła. Oldboye na piątkęÓsma kolejka Dzierzgowskiej Ligi Fustalu nie wyłoniła jeszcze mistrza. Przewaga dwójki liderów jest jednak tak duża, że już nikt nie zagrozi dwóm najlepszym ekipom. Walka o prymat rozstrzygnie się pomiędzy Oszczędnymi Technicznie i Oldboy 2 Mława.

W czwartkowy wieczór faworyci sięgnęli zgodnie po komplet punktów. W przypadku aktualnego przodownika oznaczało to walkower.  Konkurenci z Małpy WPZ nie przystąpili do rywalizacji. Nie ucieszyło to najlepszego strzelca ligi Jacka Szypulskiego. Licznik strzelonych goli zatrzymał się z konieczności na tuzinie trafień.

Na parkiecie walczyli za to mławianie. Ostatnia w tabeli Paka Rybaka nie zamierzała łatwo oddać pola. Stworzyli mnóstwo okazji strzeleckich. Zawiodła jednak skuteczność – wykorzystali tylko dwie sytuacje. W obu przypadkach na listę strzelców wpisał się Mateusz Bartosiak.

Oldboye wykazali więcej zimnej krwi w swoich ofensywnych poczynaniach. Dublet skompletował Jakub Rogowski. Ponadto celnymi strzałami popisali się Sławomir Gołębiewski, Szymon Chmielewski i Dariusz Borzym.

Następna kolejka odbędzie się w czwartek 13 lutego. Oto zestaw par: Małpa WPZ – Paka Rybaka, Oldboy 2 – Orły, Oszczędni Technicznie  – pauza

VIII kolejka: Małpa WPZ – Oszczędni Technicznie 0:3 – walkower, Oldboy 2 – Paka Rybaka 5:2, Orły Brzozowo – pauza

RS

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500