Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rozpoczęły się ferie. Jak ciekawie spędzić je w Mławie?


Miejski Dom Kultury zaprasza najmłodszych w poniedziałki, środy i piątki. W pierwszym tygodniu od godz. 10:00 do 11:30 będą się tam odbywały zajęcia plastyczne (10, 12 i 14 lutego). Kolejny tydzień upłynie pod znakiem zajęć animacyjnych (17 i 19 lutego, godz. 10:00-11:30), w tym prowadzonych przez Archiwum Państwowe. Po twórczych spotkaniach swoje pięć minut będą mieli młodzi kinomaniacy – w samo południe w kinie będą wyświetlane ciekawe filmy animowane: 10 lutego – „Paskudy. Uglydolls”, 12 lutego – „Magiczny dywan”, 14 lutego – „Był sobie pies 2”, 17 lutego – „Praziomek”, 19 lutego – „Mój przyjaciel Ufik”, a 21 lutego – „Baranek Shaun Film. Farmageddon”. Będą to seanse 2D w cenie 5 zł. Wielkim finałem ferii w MDK-u będzie tradycyjny bal – w piątek 21 lutego o godz. 10:00.


Ofertę dla najmłodszych przygotowała też Miejska Biblioteka Publiczna. W Oddziale dla dzieci (ul. 3 Maja 5), Filii nr 1 (ul. Graniczna 39) i Filii nr 2 (ul. Sienkiewicza 13/14) będzie można wziąć udział m.in. w zajęciach artystycznych, zabawach zręcznościowych, quizach i teleturniejach. Zaplanowano także czytanie baśni i walentynkowych wierszy o miłości oraz projekcje bajek. Szczegółowy harmonogram zajęć w bibliotece załączamy poniżej.

Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w ferie oferuje dzieciom trzy rodzaje zajęć związanych z prezentowaną obecnie w sali wystaw czasowych ekspozycją „Szopki krakowskie z Muzeum Etnograficznego w Krakowie”: „Legendy polskie w szopkach krakowskich”, warsztaty plastyczne „Szopka krakowska” i warsztaty „I Ty możesz być szopkarzem”. Liczba miejsc jest ograniczona – obowiązują wcześniejsze zapisy.

Dla tych, którzy preferują wypoczynek na sportowo, ofertę przygotował Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Od 10 do 21 lutego będzie można tam nauczyć się pływania, pograć w ping ponga na Olimpijce, a także wziąć udział w grach i zabawach w wodzie, zajęciach fitness i aikido oraz turniejach piłki nożnej i tenisa stołowego. Szczegółowy harmonogram zajęć w załączniku poniżej. 

Ferie zimowe w MOSiR

Ferie zimowe w bibliotece

Ferie zimowe w MDK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x