Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rada Działalności Pożytku Publicznego w nowym składzie


W czwartek 6 lutego 2020r. odbyło się I inauguracyjne posiedzenie Mławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji. Rada została powołana Zarządzeniem  Nr 7/2020 Burmistrza  Miasta Mława z dnia 13 stycznia 2020 r. w sprawie powołania członków Mławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji.


W jej skład weszli:

przedstawiciele Rady Miasta Mława:

 • Mariusz Dziubiński
 • Andrzej Karpiński
 • Zofia Kazimierska

przedstawiciele Burmistrza Miasta Mława posiadający wiedzę i kompetencje w obszarach związanych ze współpracą z organizacjami pozarządowymi:

 • Grzegorz Morawski, Klub Sportowy „Zawkrze” Mława
 • Agnieszka Puzio – Dębska – Pełnomocnik Burmistrza Miasta Mława ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi
 • Barbara Zaborowska – Dyrektor Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej w Mławie

przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy, prowadzących działalność na terenie Miasta Mława:

 • Dariusz Jabłonowski,Klub Strzelectwa Sportowego „Kaliber”
 • Jolanta Koronowska, Klub Pływacki „Płetwal Mława”
 • Iwona Łazowa, Związek Twórców Ziemi Zawkrzeńskiej
 • Bożenna Majewska, Mławskie Stowarzyszenie Amazonki
 • Dawid Żółtowski, Hufiec Związku Harcerstwa Polskiego Mława

Po otwarciu posiedzenia Rady,  Zastępca  Burmistrza Miasta Mława Janina Budzichowska wręczyła członkom akty powołania.

Na Przewodniczącą Mławskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego II kadencji wybrano p. Zofię Kazimierską, Wiceprzewodniczącym został  – Dawid Żółtowski, Sekretarzem – Agnieszka Puzio – Dębska.

Pełnomocnik Burmistrza Miasta Mława ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi, Agnieszka Puzio – Dębska, przekazała członkom rady informację z realizacji Programu współpracy Miasta Mława z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego za 2019 rok oraz o ogłoszonych oraz planowanych do ogłoszenia przez Burmistrza Miasta Mława otwartych konkursów ofert w 2020 roku.

Mławska Rada Działalności Pożytku Publicznego II kadencji zaplanowała następne spotkanie na 19 lutego 2020 r. podczas którego, dzięki projektowi prowadzonemu przez Mazowiecki Ośrodek Wspierania Ekonomii Społecznej, zapoznają się z praktycznymi aspektami działalności Ciechanowskiej Rady Pożytku.

źródło i fot. UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x