Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studniówka ZS nr 2. Zobacz fotorelację


Studniówkowej tradycji stało się zadość również w Zespole Szkół nr 2. Uczniowie klas maturalnych symboliczne już 100 dni, które dzielą ich od egzaminu maturalnego uczcili wyjątkowym i uroczystym balem. Był pięknie zatańczony polonez, i równie tradycyjny walc jako pierwszy taniec zatańczony wraz z nauczycielami i gośćmi. Była też świetna i radosna zabawa.


Wyrazem wdzięczności za trud kilku lat nauki i wychowania były wręczone nauczycielom i rodzicom kwiaty.  Z tego maturalnego balu na pewno pozostaną piękne wspomnienia i pamiątkowe, klasowe zdjęcie.

Zobacz fotorelację i film.

red.

 

R E K L A M A


Zobacz także…

Poloneza czas zacząć. Studniówka ZS nr 3 [zobacz foto i film]

Strzegowscy maturzyści zatańczyli poloneza z różami

Studniówka  w „Ekonomiku”. Zobacz fotorelację

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie

Niepowtarzalny bal maturalny radzanowskich maturzystów

Studniówka ZSnr 1. Jest czas na pracę, ale i zabawę [zobacz foto i video relację]

Studniówka w KLO

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x