Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pożar domu jednorodzinnego w Szreńsku


fot. nadesłane


Płonie dach na jednorodzinnym budynku mieszkalnym w Szreńsku. Do akcji gaśniczej zadysponowane jest kilka zastępów straży pożarnej z PSP i OSP. Według informacji mławskiej komendy straży pożarnej nie ma osób poszkodowanych.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
4 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Yagi
Yagi
2 lata temu

A tak w sprawie odpadów, czy to prawda, że nasza lokalna firma Novago należy do Chińczyków? Jeśli tak, to czy istnieje zagrożenie zarażeniem korona wirusem? Czy ktoś kontroluje przemieszczanie się obywateli z Chin i ich kontakt z pracownikami i naszymi mieszkańcami?

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Yagi

Dbaj o higienę, myj ręce i odkażaj je i będzie wszystko ok, a jak się tak boisz to dodatkowo zakładaj maseczkę i będzie ko.

Xyz
Xyz
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

Maseczki nie pomagają

Granat
Granat
2 lata temu
Reply to  Yagi

Użyj mózgu. Nikogo z Chin nie wypuszczają żeby opuścili kraj. A ci co są tu w Polsce to nie są chorzy na korona wirus. Tak novago należy do chińczyków. Nie masz czego się bać że tak szybko umrzesz.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x