Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Sami zobaczcie, co zapominalscy zostawiają w autobusach MKM


Jeżdżąc Mławską Komunikacją Miejską bywamy roztargnieni i zostawiamy w autobusach swoje rzeczy. Do biura rzeczy znalezionych MKM trafiają przede wszystkim przedmioty pozostawione przez najmłodszych podróżnych.


Kierowcy autobusów miejskich znajdują w swoich pojazdach buty na zmianę w workach i torbach, parasolki, słuchawki. Zdarzyło się nawet, że ktoś zostawił… spodnie. Te wszystkie rzeczy można odzyskać, zgłaszając się po nie do Miejskiego Przedsiębiorstwa Drogowo-Mostowego, które na zlecenie miasta prowadzi Mławską Komunikację Miejską.

Szczegółowe informacje w sprawie znalezionych rzeczy można uzyskać dzwoniąc pod nr tel.: 23 654 35 01 lub kontaktując się drogą mailową z osobą odpowiedzialną za rzeczy znalezione w Mławskim Przedsiębiorstwie Drogowo-Mostowym.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x