Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Płońsk. Przed policją schował się w szafie


fot. ilustracyjne


Płońscy kryminalni zatrzymali 33-latka poszukiwanego listem gończym za oszustwo. Przed policjantami mężczyzna schował się w szafie. Trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań z płońskiej komendy otrzymali informację, że na terenie jednego z osiedli w Płońsku może przebywać poszukiwany za oszustwo 33-latek. Od kilku miesięcy mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania.  List gończy za nim wydany został  przez Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim.

Gdy policjanci zapukali do drzwi ustalonego mieszkania otworzyła im kobieta, która twierdziła, że od dawna nie widziała 33-latka. Funkcjonariusze jednak nie dali się zwieść jej słowom. W czasie sprawdzenia pomieszczeń, w jednym z pokoi znaleźli poszukiwanego mężczyznę. Schował się on przed kryminalnymi w szafie z ubraniami. Został zatrzymany i trafił już do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższe 5 miesięcy.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Marcin
Gość
Marcin

A to galganek z niego