Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Solistki z MPS nr 1 laureatkami Międzyprzedszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek


31 stycznia  w Publicznym Przedszkolu Dzieciątka Jezus odbył się XIII  Międzyprzedszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu było podtrzymywanie tradycji śpiewania kolęd i pastorałek oraz umożliwianie dzieciom prezentowania swoich umiejętności oraz zdolności wokalnych.


Miejskie Przedszkole Samorządowe nr 1 reprezentowały dwie dziewczynki: Nina Żak – która zdobyła I miejsce w kategorii 6 latków oraz Antonina Przywitowska – która zdobyła wyróżnienie w kategorii 5 latków. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x