Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Pierwsza kolejka ligi Urzędowej. Wiadomo, kto na czele


W środę w kręgielni Planeta została rozegrana pierwsza kolejka siódmej edycji ligi Urzędowej w Bowling. Do rywalizacji przystąpiło szesnaście  zespołów, które w drodze losowania zostało podzielonych na  dwie grupy po osiem zespołów.


W grupie A  w pierwszym meczu doszło do pojedynku pomiędzy mistrzem a wicemistrzem ubiegłorocznej edycji, a mianowicie Urząd Skarbowy podejmował Gminę Wieczfnia Kościelna. Przypomnijmy, iż  ubiegłoroczny finał zwyciężył Urząd Skarbowy wygrywając jednym punktem z Gminą z Wieczfni Kościelnej.

W tym meczu po trzech kolejkach trzema punktami prowadził US,  pozostałe kolejki to świetna gra ekipy z Wieczfni Kościelnej. Mecz zakończył się udanym rewanżem dla Wieczfni wynikiem 574 do 533. W kolejnym meczu MOPS Mława wysoko wygrał z Gminą Strzegowo 429 do 293. Do najbardziej wyrównanego meczu w tej grupie doszło pomiędzy Mławską Halą Sportową a Szkołą Podstawową nr 2. Po dziewięciu kolejkach  dwójka prowadziła siedmioma  punktami, ostatnia kolejka należała do MHS dwa strajki z rzędu Czarka Cichockiego zapewniły zwycięstwo Mławskiej Hali Sportowej 565 do 562.  W ostatnim meczu tej grupy Gmina z Lipowca Kościelnego wygrała z Budowlanką 597 do 484. Był to najwyższy wynik w pierwszej  kolejce.

W  grupie B  brązowi medaliści ubiegłorocznej edycji Sąd Rejonowy podejmował Sanepid. Lepsi okazali się zawodnicy Sanepidu wygrywając 590 do 500. Po raz pierwszy w lidze Urzędowej wystartowała ekipa zmontowana z Radnych Gminy Lipowca Kościelnego. Radni  w swym  pierwszym meczu ulegli Urzędowi Pracy 502 do 358. Po roku przerwy do rywalizacji powróciła ekipa Starostwa , która w swym pierwszym meczu uległa mławskiemu Urzędowi Miasta 379 do 481. Do najbardziej wyrównanego meczu grupy B doszło pomiędzy Szkołą Podstawową nr 4 a Szkołą Podstawową nr 6. mecz zakończył się podziałem punktów, gdyż padł rzadko spotykany w Bowlingu remis 426 do 426.

Druga kolejka zostanie rozegrana po feriach 24 i 26 lutego.

źródło: Organizator 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x