Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Łoś wtargnął na drogę. Audi rozbite


fot. ilustracyjne


Kolejne zdarzenie na naszych drogach z udziałem leśnej zwierzyny, zakończone rozbiciem auta i śmiercią zwierzęcia. 

Wczoraj (6 luty) około godziny 18-tej na drodze wojewódzkiej 544 pomiędzy Szydłowem a Nosarzewem Borowym na jezdnię wtargnął łoś, wprost pod nadjeżdżający samochód osobowy marki Audi A4. Zderzenie zakończyło się rozbiciem przodu pojazdu, a ciężko ranne zwierzę musiało zostać dobite.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

6
KOMENTARZE

avatar
1500
Jaroslaw
Gość
Jaroslaw

Do wszystkich, którzy tak ubolewaja nad biednym losiem….wyobraźcie sobie że jedziecie z rodziną. Wasze DZIECI z wami i biedny łoś wpada wam do auta! Łopaty i kopyta biednego losia rozbijają wam i waszym dzieciom twarze! Demolka całego auta i z Was zostaje miazga! Boże, biedny łoś….

Mlawa
Gość
Mlawa

No naprawdę biedny łoś jeszcze niech ekolodzy dalej bronią odstrzału tych pięknych bezbronnych zwierząt. Zwierzę ważniejsze niż człowiek masakra

Edward
Gość
Edward

Z takim podejściem sama jesteś maskara.

Olo
Gość
Olo

Wszędzie drogi i ludzie, autostrady i bloki, gdzie te biedactwa mają żyć?

Gość
Gość
Gość

Łoś leży w rowie do tej pory!

swojak
Gość
swojak

Nie od dziś wiadomo, że łosie pojawiają się w okolicach Nosarzewa Borowego. Na odcinku między skrętem do Pawłowa a Nosarzewem ludzie popie*dalają przy lasku jak idioci, często wyprzedzą na przed górką, gdzie naprawdę widoczność jest zerowa. Przed skrętem do Polnego mało kto stosuje się do znaku ograniczenia prędkości, a to też bardzo niebezpieczne miejsce. Przez samo Nosarzewo też popie*dalają. Bidny łoś. Tyle w temacie.