Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Energa aktualizuje system obsługi klientów. Mogą wystąpić utrudnienia


Od 11 do 19 lutego Energa Obrót przeprowadzi prace modernizacyjne, które usprawnią system obsługi klienta. W tym czasie mogą wystąpić czasowe utrudnienia w dostępie do usług spółki.


W czasie aktualizacji oprogramowania i modernizacji infrastruktury klienci Energi mogą mieć trudność z:

– zalogowaniem się do elektronicznego biura obsługi klienta, rozliczeniem zużycia prądu w usłudze Rozliczenia Rzeczywiste oraz doładowaniem licznika przedpłatowego – do 19 lutego;

– podglądem faktury i sprawdzeniem aktualnego salda konta – do 27 lutego.

Wsparcie przy doładowaniu licznika przedpłatowego

Spółka zapewnia, że w czasie prac modernizacyjnych klienci będą mieli dostęp do prądu. Jeśli ktoś nie doładuje licznika na czas, wystarczy, że skontaktuje się z infolinią Energi Obrotu pod numerem 555 555 555. Konsultanci pomogą wówczas wygenerować kod, który umożliwi doładowanie licznika.

Spółka zachęca jednak do tego, aby klienci doładowali liczniki przedpłatowe wcześniej, czyli przed 11 lutego. Można to zrobić na kilka sposobów:

– w elektronicznym biurze obsługi klienta,

– w punktach sieci Moje Rachunki, Payland Net i epay,

– przez stronę energa.pl/dom/doladowanie_licznika.

Z wyprzedzeniem można również rozliczyć swoje zużycie prądu:

– przez elektroniczne biuro obsługi klienta;

– w punktach sieci Moje Rachunki.

Aktualne informacje o bieżących utrudnieniach spółka będzie publikować na stronie www.energa.pl. Wszyscy klienci, którzy udostępnili Enerdze swoje dane kontaktowe, otrzymają również powiadomienia SMS oraz e-mail. Wiadomości będą wysłane do klientów z wyprzedzeniem.

źródło: Energa Obrót

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x