Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

16-to latek ukradł aniołki-skarbonki z żywej szopki. Sprawiedliwość go dosięgła


fot. ilustracyjne


Płońscy kryminalni „namierzyli” osobę odpowiedzialną za kradzież skarbonek aniołków zawieszonych w czasie świąt Bożego Narodzenia w żywej szopce przy parafii pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku. Jest nim 16 latek z Płońska, przebywający od jakiegoś czasu w Warszawie. Sprawa przekazana zostanie do Sądu dla nieletnich.

Z relacji zawiadamiającego wynikało, że w nocy z 29 na 30 grudnia nieznani sprawcy włamali się do żywej szopki Bożonarodzeniowej umieszczonej przy par. pw. św. Maksymiliana Kolbego w Płońsku  i ukradli z niej skarbonki aniołki. Osoby te usiłowały również ukraść puszkę przeznaczoną na ofiary, zawieszoną w kruchcie kościoła.

Płońscy kryminalni zajmujący się tą sprawą szybko wytypowali prawdopodobnego sprawcę tego zdarzenia. Podejrzewany o to przez nich 16-latek przez jakiś czas pozostawał nieuchwytny, gdyż często zmieniał miejsce swojego pobytu. Docelowo policjanci „namierzyli” go i przedstawili mu dwa zarzuty: kradzieży z włamaniem i usiłowania kradzieży. Wkrótce sprawa zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich, który zadecyduje o wymiarze kary.

źródło: KPP Płońsk

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x