Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Muzyka Rafała Sielawy tegorocznym Bestsellerem Empiku


Muzyka do filmu „Proceder” skomponowana przez pochodzącego z Mławy Rafała Sielawę otrzymała tytuł Bestselleru Empiku 2019.


Bestsellery Empiku to coroczne nagrody dla twórców najpopularniejszych w Polsce książek, płyt i filmów. Na liście nominowanych do Bestsellerów Empiku 2019 w każdej kategorii znalazło się 5 najpopularniejszych tytułów, które były najchętniej kupowane w 2019 roku. Wśród nominowanych do nagrody tytułów, znalazła się skomponowana przez pochodzącego z Mławy Rafała Sielawę muzyka do filmu „Proceder”.

Jak się okazało podczas uroczystej gali, która odbyła się 4 lutego, właśnie  ta kompozycja znalazła się wśród nagrodzonych. Oprócz muzyki, tytuły Bestsellerów Empiku przyznano też w kategoriach książka, film, literatura, audiobook a także w nowej kategorii – Odkrycia Empiku 2019. Laureaci oprócz nagrody Odkrycia Empiku otrzymają również 100 tys. zł na promocję na platformach komunikacyjnych Empiku.

Rafał Sielawa (ps. RX) jest znanym w całej Polsce producentem muzycznym, tworzącym w nurcie rap. Mławianin współpracował z czołowymi, polskimi wykonawcami tego gatunku. Cenią go Tede, Peja,  intensywnie tworzył ze zmarłym przed dwoma laty Tomaszem Chadą. Właśnie o życiu ostatniego z wymienionych przyjaciół Rafała Sielawy opowiada film „Proceder”, do którego RX skomponował ścieżkę dźwiękową.

źródło: EMPIK

fot. mp

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
5 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mati
Mati
2 lata temu

Widziałem na netfliksie film słaby niczym produkcje Wegety (czy jak mu tam) muzyka to również zbyt szumne określenie odnośnie tego „dzieła” poza tym wartościowej muzyki to raczej w tym empiku się nie uświadczy

Sztos
Sztos
2 lata temu
Reply to  Mati

film jest mega słaby. oglądasz i za 5 min. Nie wiesz o czym był lub o kim . Co do całej subkultury Hip Hop nic nie mam a nawet twierdzę że wpisała się polskiej muzyki takimi wykonawcami jakby Paktofonika i Sokół . Jak to to Oni mówią …ELO

mordeczka
mordeczka
2 lata temu

Gratuluję!! super!!

Ewa
Ewa
2 lata temu

Gratulacje

Janek
Janek
2 lata temu

Należało się muzyką do filmu koza

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x