Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
meblolux

Uwaga! Możliwe oblodzenie dróg


fot. ilustracyjne


Meteorolodzy ostrzegają przed nadchodzącym ochłodzeniem. Może to spowodować, również na drogach powiatu mławskiego niebezpiecznie dla poruszających się nimi oblodzenie, czasem nawet niewidoczne na czarnej nawierzchni asfaltu.

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – Państwowy Instytut Badawczy wydał ostrzeżenie meteorologiczne, prognozujące występowanie oblodzeń na drogach powiatu mławskiego od wtorku 4 lutego 2020 r. od godz. 23:00 do godz. 10:00 w środę 05 lutego br.

IMGW-PIB prognozuje zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Temperatura minimalna ma wynosić od -4oC do -2oC. Temperatura minimalna gruntu od -5oC do -3oC. Prawdopodobieństwo wystąpienia zjawiska wynosi 90 procent.

źródło:IMGiW

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500