Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Od 10 lutego zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 4 MKM


Mławskie Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe MPDM Sp. z.o.o.  informuje, że od 10 lutego br. zostaną wprowadzone zmiany w rozkładzie jazdy linii nr 4 Mławskiej Komunikacji Miejskiej.


Powodem zmiany rozkładu jazdy autobusu kursującego pomiędzy Pętlą Kolejowa a Pętlą Cegielnia są problemy związane z przejazdem przez skrzyżowanie ulicy Warszawskiej z Drogą Krajową nr 7, a także z dużym natężeniem ruchu na Warszawskiej. Intensywny ruch na tej drodze powoduje opóźnienia autobusów, które ze zwłoką docierają na poszczególne przystanki. W konsekwencji pasażerowie spóźniają się do pracy i na zajęcia szkolne.

Po wprowadzeniu zmian w rozkładzie jazdy, autobusy linii nr 4 będą rozpoczynały kurs od Pętli Cegielnia o godz. 6:15. Nowy rozkład jazdy w pliku do pobrania (poniżej).

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x