Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kolejny remis na szczycie. Paka z pierwszym punktemPodobnie jak w pierwszym meczu, w rywalizacji dwójki liderów nie udało się wyłonić zwycięzcy. To sprawia, że emocje związane z wygraniem tegorocznej edycji Dzierzgowskiej Ligi Futsalu mogą się rozstrzygnąć dopiero w ostatniej kolejce.

Pierwsza konfrontacja na szczycie tabeli zakończyła się remisem 1:1. W rewanżu jako pierwsi cieszyli się Oldboye (trafienie Szymona Chmielewskiego), ale tuż przed końcem premierowej partii wyrównał Jacek Szypulski.

Na tym nie skończyło się strzelanie. Tuż po zmianie stron Szypulski wykorzystał błąd defensywy i tym razem Oszczędni Technicznie objęli prowadzenie. Wydawało się, że ubiegłoroczni wicemistrzowie odniosą skromne prowadzenie. Nic z tego, w jednej z ostatnich akcji celnym strzałem na wagę podziału punktów popisał się Michał Golian.

Nierozstrzygniętym wynikiem zakończyło się także inne spotkanie siódmej serii. W przypadku Paki Rybki oznaczało to zdobycie premierowego oczka w sezonie. Bramki w tej rywalizacji zdobyli Mateusz Krajewski i Marek Morawski.

W klasyfikacji strzelców Szypulski powiększył swoją przewagę nad najgroźniejszymi konkurentami. Na koncie ma tuzin trafień – dziewięcioma może się pochwalić Marek Nadrowski (Orły), a siedmioma Sławomir Gołębiewski (Oldboye 2).

Następna kolejka odbędzie się w piątek 6 lutego. Oto zestaw par: Małpa WPZ – Oszczędni Technicznie, Oldboy 2 – Paka Rybaka, Orły Brzozowo – pauza

VII kolejka: Paka Rybaka V2 – Orły Brzozowo 1:1, Oldboy 2 Mława – Oszczędni Technicznie 2:2, Małpa WPZ – pauza.

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x