Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Srebro dla drużyny policjantów z Mławy


W Ciechanowie odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Zwycięzcą turnieju – tak samo jak w roku ubiegłym została drużyna z KPP w Pułtusku, drugie miejsce wywalczyła drużyna mławskich policjantów.


Drużyny z komend powiatowych w Ciechanowie, Mławie, Żurominie, Płońsku, Przasnyszu, Makowie Mazowieckim, Pułtusku i komendy miejskiej w Ostrołęce walczyły o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Ciechanowie. Mecze zostały rozegrane na hali sportowej MOSIR  w Ciechanowie.

Rywalizacja została rozegrana w dwóch grupach, każdy mecz trwał 12 min. W półfinałach spotkały się drużyny z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku, Mławie, Żurominie oraz komendy miejskiej w Ostrołęce.

Rozgrywki zakończyły się następująco:
I miejsce – KPP w Pułtusku
II miejsce – KPP w Mławie
III miejsce – KPP w Żurominie
IV miejsce- KMP w Ostrołęce
V miejsce – KPP w Ciechanowie
VI miejsce- KPP w Płońsku
VII miejsce- KPP w Przasnyszu
VIII miejsce – KPP w Makowie Mazowieckim

 Najlepszym zawodnikiem Turnieju został: Kamil Rupacz z KMP w Ostrołęce
Najlepszym Strzelcem Turnieju został: Maciej Watkowski z KPP w Żurominie
Najlepszym Bramkarzem Turnieju został : Krzysztof Jaszczak z KPP w Pułtusku
 

źródło i fot. KPP Ciechanów

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x