Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Podtrucie tlenkiem węgla na Sportowej. Trzy osoby w szpitalu


Trzy osoby mieszkające w budynku jednorodzinnym przy ulicy Sportowej trafiły do mławskiego szpitala na skutek podtrucia tlenkiem węgla.

Do zdarzenie doszło dzisiaj (4 luty) kilka minut po godzinie 5-tej. Mławscy strażacy, którzy zostali zaalarmowani wykonali na miejscu pomiary, które wykazały obecność tlenku węgla. Zespół ratownictwa medycznego zabrał trzy osoby do szpitala, poszkodowani byli przytomni.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
mimi
Gość
mimi

W NOWYM BUDYNKU co była Apteka CZAD ?!!! a ja własnie kilka dni temu w lidl sklepie internetowym se zakupiłem czujnik czadu wszak mieszkam w kołchozie pardon blokowisku nieopodal najstarszego na osiedlu bloku tzw. batorego… abym spał se spoko !!!

Iwona
Gość
Iwona

Codziennik mławski najpierw zweryfikuj informacje, gdzie dokładnie miało miejsce zderzenie. Bo napewno nie w tym budynku na zdjęciu!!!!