Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Noc spędzili w szkole. Wcale nie za karę


Już po raz kolejny w SP 7 odbyły się zajęcia integracyjne pod hasłem „Nocą w szkole”. Na spędzenie godzin nocnych w budynku szkoły zdecydowali się uczniowie klas II b,II d i III b.


Celem zajęć jest uświadomienie dzieciom,że szkoła nie musi kojarzyć się tylko i wyłącznie z miejscem, w którym odbywają się zajęcia lekcyjne o określonej porze dnia.To również miejsce,w którym można w gronie rówieśników doświadczyć nowych, fascynujących wrażeń.Jest to okazja do poznania swoich mocnych i słabych stron,radzenia sobie w nowej, odmiennej sytuacji,nawiązania relacji z kolegami z innych klas.Wspólne zabawy,przygotowanie kolacji,zasypianie na materacu i niekończące się rozmowy i opowieści na długo pozostaną w pamięci wszystkich uczestników wydarzenia.Szkoda, że noc w szkole minęła tak szybko!!!

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x