Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Nietrzeźwy 23-latek wyjechał zabraną teleskopówką na „siódemkę”. Maszyna w rowie, kierowca w areszcie


fot. nadesłane


Patrol ruchu drogowego zatrzymał nietrzeźwego kierującego ładowarką teleskopową. Jak się okazało, mężczyzna był poszukiwany a ładowarkę zabrał z terenu prywatnej  firmy w Kuklinie. Zatrzymany, to 23-letni mieszkaniec Siedlec.    

Do zdarzenia doszło w niedzielę, o godz. 19.45 na odcinku krajowej siódemki, pomiędzy Mławą a zajazdem Pasymowski. Kierujący ładowarką teleskopową, na widok patrolu policji, zjechał do przydrożnego rowu. Chwilę później został zatrzymany. Podczas kontroli okazało się, że mężczyzna ma w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu, pojazd zabrał bez wiedzy właściciela, z terenu prywatnej firmy w Kuklinie  a do tego jest poszukiwany w celu odbycia kary zastępczej za nieopłaconą grzywnę. Właściciel odzyskał ładowarkę teleskopową a młody mieszkaniec Siedlec trafił do mławskiego aresztu. Trwają czynności policji.

źródło: KPP Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x