Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Jolanta Karpińska zastępcą kierownika w mławskim biurze  ARiMR


Od 30 stycznia mławskie biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma nową zastępcę kierownika. Do pełnienia tej funkcji została powołana radna powiatowa Jolanta Karpińska. Jej poprzednikiem na stanowisku zastępcy kierownika był Zbigniew Markiewicz, który w listopadzie 2018 roku został powołany na wicestarostę.


Jolanta Karpińska ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na kierunku administracja i posiada tytuł magistra. Od listopada 2018 roku jest radną powiatu mławskiego z ramienia PiS, pełni też funkcję członka zarządu powiatu. Z listy PiS kandydowała również w ostatnich wyborach parlamentarnych, ubiegając się o mandat poselski. Choć bezskutecznie, to jednak uzyskała bardzo dobry wynik zarówno w skali powiatu jak i okręgu.   

Mławskie  biuro ARiMR jest jednym z 314 biur w całej Polsce. Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, grupy producentów rolnych, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. Zatrudnienie na kierownicze stanowiska odbywa się w trybie powołania, nie wymaga więc przeprowadzenia konkursu.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
84 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
mieszczuch
mieszczuch
1 rok temu

a co te całe armir. i po co to . zamknąć i hałastrę rozgonić. w dupach się już wszystkim zaczyna przewracać od lewa do prawa .Panie Łukaszenka zapraszamy do polszy.

Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu

Doświadczenie żadne po prostu ci co żądzą ci dziela

Anonimowo
Anonimowo
3 miesięcy temu
Reply to  Rozbawiony

Jakie to jest smutne, pracuje w budzetowce. Mimo doswiadczenia i kompetencji nie mam zadnych szans na awans bo nie przynaleze do partii

widz
widz
1 rok temu

Pani radna co ze szpitalem, co zrobila dla powiatu, pani pracowala gdzies wczesniej, pani Jola jakie ma pani doświadczenie w zarzadzaniu. Jakiejs?

Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu
Reply to  widz

Doświadczenie nie ma żadnego to wszystko dla kasy niestety

mlawiak
mlawiak
1 rok temu

Ktoś powiedział, że pieniądze nie śmierdzą …

Swój
Swój
1 rok temu

Witaj jest jak jest przyjacielu. Pewnie pracujesz w gminnym PSLu. Zrozum, że każdy idzie swoją drogą.
Z PiSem w zgodzie ludzie też żyć mogą. Witaj taż przyjaciółko oddana. Tobie też pewnie za PSLu praca była dana. Czy pracę tę wykonujecie należycie. Kiede – jak to mówicie- PiS przy korycie

FELIKX
FELIKX
1 rok temu

Kobieto czy nie lepiej zajac sie dziecmi i obiadami dla meza. Zdrowy rozsadek – nie tylko kariera.
Radna powinna zajac sie wydzialem komunikacji, szpitalem, drogami, liceum.. a nie kariera kariera…

syk
syk
1 rok temu
Reply to  FELIKX

i bardzo dobrze. Kariera przede wszystkim. Dzieci rosną i mają się dobrze

Anonim
Anonim
1 rok temu
Reply to  FELIKX

Radni nie mogą pracować ?!?!?
Radni w gminie, powiecie czy województwie pracują zawodowo i godzą pracę zawodową, społeczną i osobistą czy też rodzinną….

Mika
Mika
1 rok temu
Reply to  Anonim

Po pierwsze chodzi o to, że akurat TA radna na rolnictwie się kompletnie nie zna!

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Człowieku czego ci żal. ….. Człowieku czego ci żal….. Powodzenia w pracy pani Jolu i samych sukcesów trzymamaj tak dalej

Czlowiek
Czlowiek
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Bo doświadczenia nie ma w takiej pracy? Ale ważne że z Pisu….

ziomal
ziomal
1 rok temu

do jest jak jest
nie oceniaj innych swoją miarką i nie mów o sobie, abyś za dużo nie przegrał zakładając się ,że ta pani zmieni opcję polityczną, czemu w ludziach jest tyle zawiści, zazdrości i nienawiści. gratuluję pani Jolu i życzę owocnej pracy i samych sukcesów

sokole oko
sokole oko
1 rok temu
Reply to  ziomal

Ziomal, czego tu gratulujesz tej kobiecie? – zdobyła jakieś nowe kwalifikacje, ma jakieś osiągnięcia zdobyte własną pracą? zajęła pierwsze miejsce w maratonie lub innej dyscyplinie sportowej? zdobyła nobla?
Ta pani tylko po plecach za poparciem PIS wepchnęła się na kierownicze stanowisko i jak widać na zdjęciu posadziła cztery litery w ciepełku na wygodnym krzesełku przy czarnej kawie. Tu nie ma czego gratulować. Tu trzeba tylko współczuć interesantom Agencji, bo ta pani do miłych i sympatycznych nie należy, a więc nie życzę nikomu wejść jej w drogę.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Brawo Jola i nie przejmuj się ziejącymi jadem żmijami.

mwa
mwa
1 rok temu

Czemu redakcja nie wstawiła zdjęcia jak Pani Jolanta na każdym posiedzeniu powiatu w podobnej pozie bawi się telefonem ? 🙂

Mlawiak
Mlawiak
1 rok temu

Dobrze ze już nie widać zdjęć P cicho…

Jest jak jest
Jest jak jest
1 rok temu

Są ludzie którzy zrobią wszystko aby dojść do celu. Witamy pania w gronie emerytow. Nie spodziewalem sie po tej pani tego, ze az tak skuma sie z emerytami. Moge zalozyc sie ta pani przy zmianie wladzy bedzie w psl

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Żal to tych co sami nic nie robią i nie pasuje im co inni robią bardzo dobrze. PSL już się wykazał dziękujemy wam. Dajcie pracować spokojnie młodym wykształconym i ambitnym ludziom. Brawo Jolu. Gratuluję

Maria
Maria
1 rok temu

Gratuluję ARIMR zyska dobrego pracownika. Szczują i oczerniają ludzie którzy nawet Pani nie znają. To jest Przykre że tak jedni na drugich piszą obraźliwie byle tylko pisać na kogoś źle. Życzę Pani Joli owocnej pracy i sukcesów.

aaa
aaa
1 rok temu
Reply to  Maria

Liczysz na posadkę to i się ślinisz, nie oszukujmy Pani Jola zacznie od zatrudnienia swoich, dla kilku osób nie znajdzie sie już miejsca. Dobra zmiana

MłAWIAK
MłAWIAK
1 rok temu

W URZĘDACH POWIATU CHYBA W 80 % PRACUJĄ LUDZIE Z PSL jeszcze z poprzednich rządów i nikt ich na siłę nie wyrzuca chociaż wiadomo jak było za ich kadencji dlatego ludzie zmienili władzę Powiatu na PIS. Brawo stanowiska dla młodych i wykształconych. Popieram.

Igor
Igor
1 rok temu

Mlawskie piekło! Dlatego ani posła stad, ani jakiegokolwiek autorytetu! Nic i nikt im nie pasuje, negują to co robią inni i tylko ciagle ujadanie jak przydrożnych piesków! Ale, psy niech szczekają, a karawana idzie dalej!

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Nikt nikomu nie zabraniał ani wykozania się w wyborach ani składania SV a jeśli komuś żal ściska 4litery niech się wykaże co potrafi. Tak trzymaj Jolu gratuluję.

Genia do Obserwatora
Genia do Obserwatora
1 rok temu
Reply to  Obserwator

A co to jest SV? Widać jaki inteligentny elektorat popierał Jolę haha Żal mi Was ludzie

mławianka
mławianka
1 rok temu

Taaak, suweren jest tak samo inteligentny jak członkowie PIS.
Ludzie inteligentni, używający szarych komórek widzą to zakłamanie i obłudę na kilometr.
Dziennikarka, posłanka (wydawałoby się, że osoba inteligentna) odgarniająca włos z twarzy środkowym palcem… brak słów.
Tak, suwerenie, jeszcze przed wyborami prezydenckimi władza pokazuje ci środkowy palec, a ty i tak mówisz, że to tylko drobny deszczyk (manipulacja).

Hen Dryk
Hen Dryk
11 miesięcy temu
Reply to  Obserwator

Czyżby Mariusz, brat rodzony pani (za)radnej wykazywał się ortografią? Jeśli pani Jola ma takie wykształcenie jak jej braciszek, to naprawdę gratuluję. A na marginesie, to nie pani Jola się lansowała przy „cysternie wstydu” za nasze pieniądze latające na pusto po naszych drogach? W towarzystwie pana Kiełbińskiego i innych pisuarów?

Next
Next
1 rok temu

Wciaz te same WYPYCHANE TWARZE kiedy zobaczymy świeżych ambitnych działających nie na pokaz ludzi Niech będzie o nich głośno ze robią coś dla miasta a nie lans ze zdjęciami na każdej str internetowej.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Next

W polityce takich ludzi o jakich piszesz nie ma są. Są tylko karierowicze i lanserzy. Ambicje? – zapomnij.

Media
Media
1 rok temu

To jakas rzenada co się dzieje.

mieszczuch
mieszczuch
1 rok temu

Jak lubi wieś , to tam niech pracuje na roli , anie do Mławy się zachciało !

Autoranty
Autoranty
1 rok temu
Reply to  mieszczuch

Zawsze mozesz złozyc podanie i zająć jej miejsce mieszczuchu pffff ale burak

Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu
Reply to  Autoranty

Jakie podanie w pisie tak jak dawniej w PRL jest paniusia jest stanowisko zero realizacji

Gość
Gość
1 rok temu

Bardzo dobry wybór! Gratulacje Pani Jolu. Trzeba stawiać na młodych i wykształconych ludzi. Emeryci idźcie na emerytury!!!

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Te stanowisko to typowa przechowalnia dla tzw. swoich miernych ale wiernych. Władze się zmieniają, a standardy nie.

Arek
Arek
1 rok temu

Gratuluje Jolu!!!!!!!!!!!

Obserwator
Obserwator
1 rok temu

Młodym, ambitnym, wykształconym i mądrym ludziom trzeba dać szansę wykazywać się niech się rozwijają ,ale jezeli ktoś nie ma ani rozumu ani wykształcenia i nie potrafi się niczym wykazać to niech nie oczekuje , że ktoś go powoła na członka…

appp
appp
1 rok temu
Reply to  Obserwator

Mlodych , wykształconych i madrych ludzi jest pełno tylko nie mają znajomości partyjnych więc nie mogą liczyć na ciepłe posadki. Wystarczy spojrzeć na kierownika ARiMR dzięki partii z brygadzista na taśmie stał się kierownikiem i specjalista od rolnictwa.

Stary Mędrzec
Stary Mędrzec
1 rok temu

Mnie to już nie dziwi każde rządy robią te samą politykie . Przecież to jasne ze swoimi ludźmi będą obsadzać stanowiska a ludzie się temu dziwią i są temu oburzeni . Nic nie mam do tej pani bo to jest naturalne że chce się rozwijać zawodowo. Ale rządy wiecznie nie trwają przyjdą drudzy i będzie znów czystka w administracji publicznej .Tak było jest i będzie koniec kropka .

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu

Wszyscy się burzą, przecież paniusia musi wyciągną z państwowego budżetu to co zainwestowała w wybory. Posełką miernota nie została, więc chodź zastępcą zastępcy byle by przy korycie. Jeszcze widok na prawie trzy lata więc wydoi (to odpowiednie słowo dla paniusi) ile się da ; )

mlawiak
mlawiak
1 rok temu
Reply to  Czytelnik

Zwłaszcza patrząc na oświadczenie majątkowe pana kierownika tejże placówki. Dobra kasa a wiedzy i umiejętności zero!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

PIS zaczął nowe zmiany… najpierw godło państwowe (nasz orzeł będzie miał złote nóżki), a potem… tak, tak – konstytucja.
Czy dotrwa do następnych wyborów parlamentarnych? któż to wie… może się zdarzyć, że się pozżerają poszczególne frakcje tej wiodącej i jedynie słusznej partii, tak że nie wiadomo czy pani Jola znów nie wyląduje na wsi.

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Cały PiS – w skrócie – Pieniądze i Stanowiska

inka
inka
1 rok temu

Alleluja i do przodu….

Niezależny
Niezależny
1 rok temu

Prawda jest taka że to młoda i atrakcyjna Kobietka i PiS wie ze warto na nią postawić bo zbierze duzo głosów w następnej kadencji. Na kogo wolicie głosować? Na seksowna kobitkę czy starego dziada? No to macie odpowiedź dlaczego tak pnie sie po szczytach kariery

Porażka
Porażka
1 rok temu

Bez przesady czemu mnie nikt nie powoła cyrk

Igor
Igor
1 rok temu

Brawo Jola! Młoda, wykształcona, kochająca wieś i jej kulturę, o czym świadczy pomoc KGW! Dasz radę na przekór wiecznie niezadowolonym!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  Igor

Proszę o informację w jaki sposób pomogła KGW ? Spotkaniem w starostwie czy pokazaniem się w gazecie ?

KGW
KGW
1 rok temu
Reply to  Igor

Pomoc KGW, śmiechu warte, ilu pomogła ???????? Może trochę statystyki!!!!!

Czytelnik
Czytelnik
1 rok temu
Reply to  Igor

…. kochająca wieś i jej kulturę ??? Na czym polega dziś ta ,,kultura” na wsi ??? bo o kulturę tej paniusi PiSraelitki nawet nie chcę pytać 😀

Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu
Reply to  Igor

Pomaga komu w jej miejscowości jest KGW kto ja tam widział nikt

Gość
Gość
1 rok temu

Masakra !!! Pisiory zawładnęły całym Naszym powiatem.

Mławianie
Mławianie
1 rok temu

Przecież to jest masakra jakaś. Kierownik bez kompetencji, z-ca bez kompetencji. Kolejny Krajewski ze starostwa z-ca dyrektora bez kompetencji. Ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia są powoływani na takie stanowiska ? Masakra jakaś… Jolka to typowa karierowiczka, dla stanowiska wszystko zrobi…

syk
syk
1 rok temu
Reply to  Mławianie

a tyna pewno masz kompetencje do …..

Mławianin
Mławianin
1 rok temu
Reply to  syk

No naprawdę ma kompetencje po pracy w pko na stanowisku obsługi klienta….co to ma wspólnego z rolnictwem ? To jest stanowisko kolesiowskie. Nie po to Jola latała do Warszawy, żeby zrobić sobie zdjęcie z jaśnie Panem Prezydentem…. nie po to latała na każde spotkanie ze starostą i pokazywała się w gazetach. Piszą ludzie o kołach gospodyń wiejskich. Kiedy zaczęła się mocniej tym zajmować ? Przed wyborami i chwile po wyborach. Przykleiła się jak przysłowiowy rzep do pewnych osób i teraz za lojalność i właziduspstwo się jej odpłacają. Jeżeli byłaby super pracownikiem to robiłaby karierę w PKO, ale tam niestety nie mogłaby brać wolnego na każda okazję, żeby pokazać się w gazecie i innych mediach u boku starosty.

koleżanki z pko
koleżanki z pko
1 rok temu
Reply to  Mławianin

Pracowałyśmy z Jolą kilka lat w PKO BP SA O/1 Mława – bardzo dobry i rzetelny pracownik!!!! Wykonywała swoje obowiązki wzorowo na kilku stanowiskach – nie tylko na obsłudze klienta…. Brawo Jola!!!! Jesteśmy z Ciebie dumne!!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Tia tia pani Jolu. Kto to pisał, bo nie ja 😀
Bujać to my, a nie nas.

koleżanki z pko
koleżanki z pko
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

My pisałyśmy A. A.

anonomowo
anonomowo
1 rok temu

no tak napisały koleżanki z pko AA żle mi się kojarzy ten skrót

Tiki
Tiki
1 rok temu

A co praca w banku ma wspólnego z Agencją Rolną ??? Kierownik 0 kompetencji, zastępca 0 kompetencji. Agencja upada na psy

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Ktos tu jest podlizuchem jakieś stanowisko chcę zdobyć ha ha

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Mławianie

No jak bez kompetencji??? – sama przynależność do partii wiodącej to już są wystarczające kompetencje.
Poranna mocna kawa
to w pracy podstawa

Cypis
Cypis
1 rok temu
Reply to  Mławianie

Ale kogos boli że to nie on 😉

Diagnosta
Diagnosta
1 rok temu

Spoko, spoko, to jest powołanie. W Polsce mamy wciąż najwiecej powołań w Europie. Nic z tego oczywiście nie wynika i taki wynik mamy również tutaj. Powołania były za SLD, PO, PSL, to są też za PiS. Taki spadek. Powołuje się natychmiast i odwołuje się również natychmiast. Zawsze i teraz również powołują w Warszawie a nie na prowincji, więc na prowincji dostają co dają.

Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu
Reply to  Diagnosta

Już jakieś pięć lat temu (jak ten czas leci!) Puls Biznesu wykazał, że pisowski nepotyzm dalece przekroczył ten poprzednich rządów.

BAZYL
BAZYL
1 rok temu

jakoś nikt nie pisze że za stara.

Mławianka
Mławianka
1 rok temu

Brawo brawo brawo! Oby więcej takich ludzi

cYRYK
cYRYK
1 rok temu

szczujnia w ataku

Rozbawiony
Rozbawiony
1 rok temu
Reply to  cYRYK

Gorszej szczujni jak w Pis to nie ma

Jaaaa
Jaaaa
1 rok temu

Cóż dziwnego, ludzie z pisu znają się na wszystkim i do wszystkiego się nadają. Nawet konkurs nie potrzebny! Z resztą i tak by był ustawiony. Boże widzisz i nie grzmisz :]

Kumoterstwo
Kumoterstwo
1 rok temu

Wojtuś zalatwiacz wciska swoich za glosy.

Ja111
Ja111
1 rok temu

Co ona ma wspólnego z rolnictwem. Ładnie starostwo dzieli stanowiska.

bolo
bolo
1 rok temu

BRAWO PANI JOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bolo
Bolo
1 rok temu
Reply to  bolo

a teraz pewie bola Pani Jola powoła na stanowiska ciecia i tak układziki się zapętlają.

Prawda
Prawda
1 rok temu
Reply to  Bolo

Ciecia nie powoła, bo prezes nie pozwoli. Zero decyzyjności! Czyli tak jak do tej pory. Służalność i łażenie na smyczy prezesa ale jak widać pasuje

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu

Wiadomo, stanowiska miernych ale wiernych. Opłaciło się jednak wstąpić do PIS.
Ciekawe kiedy polskie „5 kociątek” przejrzy na oczy i zacznie widzieć świat taki jaki jest faktycznie, a nie taki jakim widzi go PIS.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Anonimowo

To jest przerażające żeby bez odpowiedniego przygotowamia i wyksztalcenia zajmować takie stanowisko tym bardziej ze jesteśmy regionem rolniczym szok

Bebe
Bebe
1 rok temu

Gratuluje pani Kierownik

gaka
gaka
1 rok temu
Reply to  Bebe

no jeszcze kierownikiem ( na szczęście dla Pana Krajewskiego) nie jest:):)

mmmmm
mmmmm
1 rok temu
Reply to  gaka

ale moze byc

gaka
gaka
1 rok temu
Reply to  mmmmm

skoro taka ambitna to jest ryzyko:):)

mlawiak
mlawiak
1 rok temu
Reply to  gaka

tylko patrzec…

mieszkaniec
mieszkaniec
2 miesięcy temu
Reply to  gaka

A p. Krajewski lepiej przygotowany, ma kompetencje na te stanowisko? taki sam laik jak Karpińska!!!

84
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x