Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Jolanta Karpińska zastępcą kierownika w mławskim biurze  ARiMR


Od 30 stycznia mławskie biuro Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa ma nową zastępcę kierownika. Do pełnienia tej funkcji została powołana radna powiatowa Jolanta Karpińska. Jej poprzednikiem na stanowisku zastępcy kierownika był Zbigniew Markiewicz, który w listopadzie 2018 roku został powołany na wicestarostę.


Jolanta Karpińska ukończyła Uniwersytet Warmińsko-Mazurski na kierunku administracja i posiada tytuł magistra. Od listopada 2018 roku jest radną powiatu mławskiego z ramienia PiS, pełni też funkcję członka zarządu powiatu. Z listy PiS kandydowała również w ostatnich wyborach parlamentarnych, ubiegając się o mandat poselski. Choć bezskutecznie, to jednak uzyskała bardzo dobry wynik zarówno w skali powiatu jak i okręgu.   

Mławskie  biuro ARiMR jest jednym z 314 biur w całej Polsce. Głównymi beneficjentami działań realizowanych przez ARiMR są rolnicy, mieszkańcy wsi, grupy producentów rolnych, przedsiębiorcy i samorządy lokalne. Zatrudnienie na kierownicze stanowiska odbywa się w trybie powołania, nie wymaga więc przeprowadzenia konkursu.

JK

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
86 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
katakumba
katakumba
1 rok temu

jakie sukcesy ma pani Kierownik?

mieszczuch
mieszczuch
2 lata temu

a co te całe armir. i po co to . zamknąć i hałastrę rozgonić. w dupach się już wszystkim zaczyna przewracać od lewa do prawa .Panie Łukaszenka zapraszamy do polszy.

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu

Doświadczenie żadne po prostu ci co żądzą ci dziela

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Rozbawiony

Jakie to jest smutne, pracuje w budzetowce. Mimo doswiadczenia i kompetencji nie mam zadnych szans na awans bo nie przynaleze do partii

widz
widz
2 lata temu

Pani radna co ze szpitalem, co zrobila dla powiatu, pani pracowala gdzies wczesniej, pani Jola jakie ma pani doświadczenie w zarzadzaniu. Jakiejs?

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  widz

Doświadczenie nie ma żadnego to wszystko dla kasy niestety

mlawiak
mlawiak
2 lata temu

Ktoś powiedział, że pieniądze nie śmierdzą …

Swój
Swój
2 lata temu

Witaj jest jak jest przyjacielu. Pewnie pracujesz w gminnym PSLu. Zrozum, że każdy idzie swoją drogą.
Z PiSem w zgodzie ludzie też żyć mogą. Witaj taż przyjaciółko oddana. Tobie też pewnie za PSLu praca była dana. Czy pracę tę wykonujecie należycie. Kiede – jak to mówicie- PiS przy korycie

FELIKX
FELIKX
2 lata temu

Kobieto czy nie lepiej zajac sie dziecmi i obiadami dla meza. Zdrowy rozsadek – nie tylko kariera.
Radna powinna zajac sie wydzialem komunikacji, szpitalem, drogami, liceum.. a nie kariera kariera…

syk
syk
2 lata temu
Reply to  FELIKX

i bardzo dobrze. Kariera przede wszystkim. Dzieci rosną i mają się dobrze

Anonimowo
Anonimowo
30 dni temu
Reply to  syk

jak kariera, zero doświdczenia, zero wykształcenia w tym kierunku. zero zero

Anonim
Anonim
2 lata temu
Reply to  FELIKX

Radni nie mogą pracować ?!?!?
Radni w gminie, powiecie czy województwie pracują zawodowo i godzą pracę zawodową, społeczną i osobistą czy też rodzinną….

Mika
Mika
2 lata temu
Reply to  Anonim

Po pierwsze chodzi o to, że akurat TA radna na rolnictwie się kompletnie nie zna!

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Człowieku czego ci żal. ….. Człowieku czego ci żal….. Powodzenia w pracy pani Jolu i samych sukcesów trzymamaj tak dalej

Czlowiek
Czlowiek
2 lata temu
Reply to  Obserwator

Bo doświadczenia nie ma w takiej pracy? Ale ważne że z Pisu….

ziomal
ziomal
2 lata temu

do jest jak jest
nie oceniaj innych swoją miarką i nie mów o sobie, abyś za dużo nie przegrał zakładając się ,że ta pani zmieni opcję polityczną, czemu w ludziach jest tyle zawiści, zazdrości i nienawiści. gratuluję pani Jolu i życzę owocnej pracy i samych sukcesów

sokole oko
sokole oko
2 lata temu
Reply to  ziomal

Ziomal, czego tu gratulujesz tej kobiecie? – zdobyła jakieś nowe kwalifikacje, ma jakieś osiągnięcia zdobyte własną pracą? zajęła pierwsze miejsce w maratonie lub innej dyscyplinie sportowej? zdobyła nobla?
Ta pani tylko po plecach za poparciem PIS wepchnęła się na kierownicze stanowisko i jak widać na zdjęciu posadziła cztery litery w ciepełku na wygodnym krzesełku przy czarnej kawie. Tu nie ma czego gratulować. Tu trzeba tylko współczuć interesantom Agencji, bo ta pani do miłych i sympatycznych nie należy, a więc nie życzę nikomu wejść jej w drogę.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Brawo Jola i nie przejmuj się ziejącymi jadem żmijami.

mwa
mwa
2 lata temu

Czemu redakcja nie wstawiła zdjęcia jak Pani Jolanta na każdym posiedzeniu powiatu w podobnej pozie bawi się telefonem ? 🙂

Mlawiak
Mlawiak
2 lata temu

Dobrze ze już nie widać zdjęć P cicho…

Jest jak jest
Jest jak jest
2 lata temu

Są ludzie którzy zrobią wszystko aby dojść do celu. Witamy pania w gronie emerytow. Nie spodziewalem sie po tej pani tego, ze az tak skuma sie z emerytami. Moge zalozyc sie ta pani przy zmianie wladzy bedzie w psl

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Żal to tych co sami nic nie robią i nie pasuje im co inni robią bardzo dobrze. PSL już się wykazał dziękujemy wam. Dajcie pracować spokojnie młodym wykształconym i ambitnym ludziom. Brawo Jolu. Gratuluję

Maria
Maria
2 lata temu

Gratuluję ARIMR zyska dobrego pracownika. Szczują i oczerniają ludzie którzy nawet Pani nie znają. To jest Przykre że tak jedni na drugich piszą obraźliwie byle tylko pisać na kogoś źle. Życzę Pani Joli owocnej pracy i sukcesów.

aaa
aaa
2 lata temu
Reply to  Maria

Liczysz na posadkę to i się ślinisz, nie oszukujmy Pani Jola zacznie od zatrudnienia swoich, dla kilku osób nie znajdzie sie już miejsca. Dobra zmiana

MłAWIAK
MłAWIAK
2 lata temu

W URZĘDACH POWIATU CHYBA W 80 % PRACUJĄ LUDZIE Z PSL jeszcze z poprzednich rządów i nikt ich na siłę nie wyrzuca chociaż wiadomo jak było za ich kadencji dlatego ludzie zmienili władzę Powiatu na PIS. Brawo stanowiska dla młodych i wykształconych. Popieram.

Igor
Igor
2 lata temu

Mlawskie piekło! Dlatego ani posła stad, ani jakiegokolwiek autorytetu! Nic i nikt im nie pasuje, negują to co robią inni i tylko ciagle ujadanie jak przydrożnych piesków! Ale, psy niech szczekają, a karawana idzie dalej!

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Nikt nikomu nie zabraniał ani wykozania się w wyborach ani składania SV a jeśli komuś żal ściska 4litery niech się wykaże co potrafi. Tak trzymaj Jolu gratuluję.

Genia do Obserwatora
Genia do Obserwatora
2 lata temu
Reply to  Obserwator

A co to jest SV? Widać jaki inteligentny elektorat popierał Jolę haha Żal mi Was ludzie

mławianka
mławianka
2 lata temu

Taaak, suweren jest tak samo inteligentny jak członkowie PIS.
Ludzie inteligentni, używający szarych komórek widzą to zakłamanie i obłudę na kilometr.
Dziennikarka, posłanka (wydawałoby się, że osoba inteligentna) odgarniająca włos z twarzy środkowym palcem… brak słów.
Tak, suwerenie, jeszcze przed wyborami prezydenckimi władza pokazuje ci środkowy palec, a ty i tak mówisz, że to tylko drobny deszczyk (manipulacja).

Hen Dryk
Hen Dryk
2 lata temu
Reply to  Obserwator

Czyżby Mariusz, brat rodzony pani (za)radnej wykazywał się ortografią? Jeśli pani Jola ma takie wykształcenie jak jej braciszek, to naprawdę gratuluję. A na marginesie, to nie pani Jola się lansowała przy „cysternie wstydu” za nasze pieniądze latające na pusto po naszych drogach? W towarzystwie pana Kiełbińskiego i innych pisuarów?

Next
Next
2 lata temu

Wciaz te same WYPYCHANE TWARZE kiedy zobaczymy świeżych ambitnych działających nie na pokaz ludzi Niech będzie o nich głośno ze robią coś dla miasta a nie lans ze zdjęciami na każdej str internetowej.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Next

W polityce takich ludzi o jakich piszesz nie ma są. Są tylko karierowicze i lanserzy. Ambicje? – zapomnij.

Media
Media
2 lata temu

To jakas rzenada co się dzieje.

mieszczuch
mieszczuch
2 lata temu

Jak lubi wieś , to tam niech pracuje na roli , anie do Mławy się zachciało !

Autoranty
Autoranty
2 lata temu
Reply to  mieszczuch

Zawsze mozesz złozyc podanie i zająć jej miejsce mieszczuchu pffff ale burak

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Autoranty

Jakie podanie w pisie tak jak dawniej w PRL jest paniusia jest stanowisko zero realizacji

Gość
Gość
2 lata temu

Bardzo dobry wybór! Gratulacje Pani Jolu. Trzeba stawiać na młodych i wykształconych ludzi. Emeryci idźcie na emerytury!!!

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Te stanowisko to typowa przechowalnia dla tzw. swoich miernych ale wiernych. Władze się zmieniają, a standardy nie.

Arek
Arek
2 lata temu

Gratuluje Jolu!!!!!!!!!!!

Obserwator
Obserwator
2 lata temu

Młodym, ambitnym, wykształconym i mądrym ludziom trzeba dać szansę wykazywać się niech się rozwijają ,ale jezeli ktoś nie ma ani rozumu ani wykształcenia i nie potrafi się niczym wykazać to niech nie oczekuje , że ktoś go powoła na członka…

appp
appp
2 lata temu
Reply to  Obserwator

Mlodych , wykształconych i madrych ludzi jest pełno tylko nie mają znajomości partyjnych więc nie mogą liczyć na ciepłe posadki. Wystarczy spojrzeć na kierownika ARiMR dzięki partii z brygadzista na taśmie stał się kierownikiem i specjalista od rolnictwa.

Stary Mędrzec
Stary Mędrzec
2 lata temu

Mnie to już nie dziwi każde rządy robią te samą politykie . Przecież to jasne ze swoimi ludźmi będą obsadzać stanowiska a ludzie się temu dziwią i są temu oburzeni . Nic nie mam do tej pani bo to jest naturalne że chce się rozwijać zawodowo. Ale rządy wiecznie nie trwają przyjdą drudzy i będzie znów czystka w administracji publicznej .Tak było jest i będzie koniec kropka .

Czytelnik
Czytelnik
2 lata temu

Wszyscy się burzą, przecież paniusia musi wyciągną z państwowego budżetu to co zainwestowała w wybory. Posełką miernota nie została, więc chodź zastępcą zastępcy byle by przy korycie. Jeszcze widok na prawie trzy lata więc wydoi (to odpowiednie słowo dla paniusi) ile się da ; )

mlawiak
mlawiak
2 lata temu
Reply to  Czytelnik

Zwłaszcza patrząc na oświadczenie majątkowe pana kierownika tejże placówki. Dobra kasa a wiedzy i umiejętności zero!!!

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

PIS zaczął nowe zmiany… najpierw godło państwowe (nasz orzeł będzie miał złote nóżki), a potem… tak, tak – konstytucja.
Czy dotrwa do następnych wyborów parlamentarnych? któż to wie… może się zdarzyć, że się pozżerają poszczególne frakcje tej wiodącej i jedynie słusznej partii, tak że nie wiadomo czy pani Jola znów nie wyląduje na wsi.

Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu

Cały PiS – w skrócie – Pieniądze i Stanowiska

inka
inka
2 lata temu

Alleluja i do przodu….

Niezależny
Niezależny
2 lata temu

Prawda jest taka że to młoda i atrakcyjna Kobietka i PiS wie ze warto na nią postawić bo zbierze duzo głosów w następnej kadencji. Na kogo wolicie głosować? Na seksowna kobitkę czy starego dziada? No to macie odpowiedź dlaczego tak pnie sie po szczytach kariery

Porażka
Porażka
2 lata temu

Bez przesady czemu mnie nikt nie powoła cyrk

Igor
Igor
2 lata temu

Brawo Jola! Młoda, wykształcona, kochająca wieś i jej kulturę, o czym świadczy pomoc KGW! Dasz radę na przekór wiecznie niezadowolonym!

Mieszkaniec
Mieszkaniec
2 lata temu
Reply to  Igor

Proszę o informację w jaki sposób pomogła KGW ? Spotkaniem w starostwie czy pokazaniem się w gazecie ?

KGW
KGW
2 lata temu
Reply to  Igor

Pomoc KGW, śmiechu warte, ilu pomogła ???????? Może trochę statystyki!!!!!

Czytelnik
Czytelnik
2 lata temu
Reply to  Igor

…. kochająca wieś i jej kulturę ??? Na czym polega dziś ta ,,kultura” na wsi ??? bo o kulturę tej paniusi PiSraelitki nawet nie chcę pytać 😀

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  Igor

Pomaga komu w jej miejscowości jest KGW kto ja tam widział nikt

Gość
Gość
2 lata temu

Masakra !!! Pisiory zawładnęły całym Naszym powiatem.

Mławianie
Mławianie
2 lata temu

Przecież to jest masakra jakaś. Kierownik bez kompetencji, z-ca bez kompetencji. Kolejny Krajewski ze starostwa z-ca dyrektora bez kompetencji. Ludzie bez jakiejkolwiek wiedzy i doświadczenia są powoływani na takie stanowiska ? Masakra jakaś… Jolka to typowa karierowiczka, dla stanowiska wszystko zrobi…

syk
syk
2 lata temu
Reply to  Mławianie

a tyna pewno masz kompetencje do …..

Mławianin
Mławianin
2 lata temu
Reply to  syk

No naprawdę ma kompetencje po pracy w pko na stanowisku obsługi klienta….co to ma wspólnego z rolnictwem ? To jest stanowisko kolesiowskie. Nie po to Jola latała do Warszawy, żeby zrobić sobie zdjęcie z jaśnie Panem Prezydentem…. nie po to latała na każde spotkanie ze starostą i pokazywała się w gazetach. Piszą ludzie o kołach gospodyń wiejskich. Kiedy zaczęła się mocniej tym zajmować ? Przed wyborami i chwile po wyborach. Przykleiła się jak przysłowiowy rzep do pewnych osób i teraz za lojalność i właziduspstwo się jej odpłacają. Jeżeli byłaby super pracownikiem to robiłaby karierę w PKO, ale tam niestety nie mogłaby brać wolnego na każda okazję, żeby pokazać się w gazecie i innych mediach u boku starosty.

koleżanki z pko
koleżanki z pko
2 lata temu
Reply to  Mławianin

Pracowałyśmy z Jolą kilka lat w PKO BP SA O/1 Mława – bardzo dobry i rzetelny pracownik!!!! Wykonywała swoje obowiązki wzorowo na kilku stanowiskach – nie tylko na obsłudze klienta…. Brawo Jola!!!! Jesteśmy z Ciebie dumne!!!!

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Tia tia pani Jolu. Kto to pisał, bo nie ja 😀
Bujać to my, a nie nas.

koleżanki z pko
koleżanki z pko
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

My pisałyśmy A. A.

anonomowo
anonomowo
2 lata temu

no tak napisały koleżanki z pko AA żle mi się kojarzy ten skrót

Tiki
Tiki
2 lata temu

A co praca w banku ma wspólnego z Agencją Rolną ??? Kierownik 0 kompetencji, zastępca 0 kompetencji. Agencja upada na psy

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Ktos tu jest podlizuchem jakieś stanowisko chcę zdobyć ha ha

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Mławianie

No jak bez kompetencji??? – sama przynależność do partii wiodącej to już są wystarczające kompetencje.
Poranna mocna kawa
to w pracy podstawa

Cypis
Cypis
2 lata temu
Reply to  Mławianie

Ale kogos boli że to nie on 😉

Diagnosta
Diagnosta
2 lata temu

Spoko, spoko, to jest powołanie. W Polsce mamy wciąż najwiecej powołań w Europie. Nic z tego oczywiście nie wynika i taki wynik mamy również tutaj. Powołania były za SLD, PO, PSL, to są też za PiS. Taki spadek. Powołuje się natychmiast i odwołuje się również natychmiast. Zawsze i teraz również powołują w Warszawie a nie na prowincji, więc na prowincji dostają co dają.

Czytelniczka
Czytelniczka
2 lata temu
Reply to  Diagnosta

Już jakieś pięć lat temu (jak ten czas leci!) Puls Biznesu wykazał, że pisowski nepotyzm dalece przekroczył ten poprzednich rządów.

BAZYL
BAZYL
2 lata temu

jakoś nikt nie pisze że za stara.

Mławianka
Mławianka
2 lata temu

Brawo brawo brawo! Oby więcej takich ludzi

cYRYK
cYRYK
2 lata temu

szczujnia w ataku

Rozbawiony
Rozbawiony
2 lata temu
Reply to  cYRYK

Gorszej szczujni jak w Pis to nie ma

Jaaaa
Jaaaa
2 lata temu

Cóż dziwnego, ludzie z pisu znają się na wszystkim i do wszystkiego się nadają. Nawet konkurs nie potrzebny! Z resztą i tak by był ustawiony. Boże widzisz i nie grzmisz :]

Kumoterstwo
Kumoterstwo
2 lata temu

Wojtuś zalatwiacz wciska swoich za glosy.

Ja111
Ja111
2 lata temu

Co ona ma wspólnego z rolnictwem. Ładnie starostwo dzieli stanowiska.

bolo
bolo
2 lata temu

BRAWO PANI JOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bolo
Bolo
2 lata temu
Reply to  bolo

a teraz pewie bola Pani Jola powoła na stanowiska ciecia i tak układziki się zapętlają.

Prawda
Prawda
2 lata temu
Reply to  Bolo

Ciecia nie powoła, bo prezes nie pozwoli. Zero decyzyjności! Czyli tak jak do tej pory. Służalność i łażenie na smyczy prezesa ale jak widać pasuje

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu

Wiadomo, stanowiska miernych ale wiernych. Opłaciło się jednak wstąpić do PIS.
Ciekawe kiedy polskie „5 kociątek” przejrzy na oczy i zacznie widzieć świat taki jaki jest faktycznie, a nie taki jakim widzi go PIS.

Anonimowo
Anonimowo
2 lata temu
Reply to  Anonimowo

To jest przerażające żeby bez odpowiedniego przygotowamia i wyksztalcenia zajmować takie stanowisko tym bardziej ze jesteśmy regionem rolniczym szok

Bebe
Bebe
2 lata temu

Gratuluje pani Kierownik

gaka
gaka
2 lata temu
Reply to  Bebe

no jeszcze kierownikiem ( na szczęście dla Pana Krajewskiego) nie jest:):)

mmmmm
mmmmm
2 lata temu
Reply to  gaka

ale moze byc

gaka
gaka
2 lata temu
Reply to  mmmmm

skoro taka ambitna to jest ryzyko:):)

mlawiak
mlawiak
2 lata temu
Reply to  gaka

tylko patrzec…

mieszkaniec
mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  gaka

A p. Krajewski lepiej przygotowany, ma kompetencje na te stanowisko? taki sam laik jak Karpińska!!!

86
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x