Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Rekordowa ilość morsów w Ciechanowie. Nasi tam byli


Rośnie liczba morsów i foczek, którym nie straszne kąpiele w lodowatej wodzie. 2 lutego w Ciechanowie zjawiło się ich aż 576. To rekordowa liczba,  w podobnej imprezie rok temu było ich ponad trzystu.


Udział w III Ciechanowskim Biciu Rekordu w Morsowaniu na kąpielisku Krubin wzięły morsy i foczki m.in. z Pułtuska, Sierpca, Przasnysza, Warszawy, Ostrołęki, no i oczywiście z Mławy i okolic. Najstarszy „mors” miał 74 lata, a najmłodszy 5 lat. Każdy otrzymał certyfikat i medal, a dla najmłodszych i najstarszych uczestników przewidziano puchary. Impreza zakończyła się wspólnym ogniskiem.

Grupowe morsowanie w okolicach Mławy ma wieloletnią tradycję, zapoczątkowaną i kontynuowaną przez Piotra Olszewskiego. Również w tym roku 22 lutego morsy zapraszają nad Zalew Ruda na wspólną, zimową kąpiel. Miejmy nadzieję, że również na tej imprezie zjawi się wielu amatorów tej formy hartowania ciała. Już w tej chwili zapisanych jest ponad 240 chętnych, nadal trwają zapisy.

red.

  fot. fb

 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
dochtór
dochtór
2 lata temu

a potem na l. 4

Dave
Dave
2 lata temu

Ciekawe czy będzie te -15 stopni C

Andrzej
Andrzej
2 lata temu

Gratulacje. Tylko ciekawe czy przy -15 stopni C., będzie tak wielu uczestników ?! 🙂

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x