Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Przasnysz. Potrącony lis w środku miasta


Ul. Świerczewo w Przasnyszu (przy małym rondzie) jest w tej chwili zablokowana. Ruch odbywa się wahadłowo. Powodem jest lis, który dostał się pod koła samochodu.


Około godziny 7:00 na ul. Świerczewo doszło do potrącenia lisa. Zwierzę zostało poważnie ranne, jest w szoku i nadal przemieszcza się wzdłuż ulicy.

Na miejscu obecna jest policja, która zabezpieczyła teren i kieruje ruchem. Najprawdopodobniej oczekują na przyjazd weterynarza.

źródło i fot: infoprzasnysz.com

Udostępnij:
Media Expert Mława
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

2
KOMENTARZE

avatar
1500
Czytelnik
Gość
Czytelnik

Ano, sami nie jesteśmy na kuli ziemskiej ani tym bardziej na drodze. Biedactwo ;( do tego przerażone i skazane na to co dalej zrobi z nim człowiek. Są takie miejsca jak np. Ośrodek Rehabilitacji Zwierząt Chronionych w Przemyślu albo Lisi Azyl, gdzie takie pokrzywdzone zwierzątka mogą otrzymać pomoc. Może gdzieś bliżej też są.

Pan Marek
Gość
Pan Marek

o ja cieeeee