Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Anonimowi rządzą w Stupsku. Tatkowski z koroną


Zmiana w gminie Stupsk – w futbolowych mistrzostwach został wyłoniony nowy mistrz. Na tron wdrapali się reprezentanci Anonimowych Alkoholików. Ze szczytu tabeli zepchnęli rywali z ekipy Gold Team.


Tak się złożyło, że spotkanie dwóch najlepszych drużyn kończyło tegoroczną edycję zawodów. Kalkulacji nie było, każda ze stron chciała zgarnąć komplet punktów. Ostatecznie po zaciętej walce lepsi okazali się Anonimowi. Za sprawą celnych trafień Konrada Różyckiego (dwóch) i Mateusza Pietrusia. Honor odchodzących mistrzów uratował Konrad Nosarzewski.

„Złoci” musieli się zadowolić drugą pozycją. Za to na najniższy stopień za sprawą kapitalnego finiszu przebili się gracze WKS-U II Niedzbórz. Przed ostatnią rundą plasowali się na piątej miejscu. Najpierw w derbach swojej miejscowości pokonali zawodników z jedynki. Natomiast w kolejnym meczu okazali się lepsi od Omega Team. W obu spotkaniach brylował Mateusz Tatkowski. Strzelił wszystkie gole dla swojej drużyny.

W ten sposób sięgnął po koronę króla strzelców. Najgroźniejszy rywal Mateusza Dawid Bonisławski (Omega Team) został uznany za najlepszego gracza ligi. Bramkarzem numer jeden rozrywek został Kamil Głowacki (Anonimowi Alkoholicy), a specjalne wyróżnienie „Perełka turnieju” otrzymała zawodniczka Marnych Szans, Klaudia Kowalewska – jedyna kobieta wśród ligowców.

Ostatnia runda: Konopki Górka – OMEGA 5:3, WKS Niedzbórz – WKS Niedzbórz 2 0:1, Marne Szanse – Konopki Górka 3:4, WKS Niedzbórz – Anonimowi Alkoholicy 4:3, Wiśniewo – Marne Szanse 3:4, Gold Team – Los Compadres 5:1, WKS Niedzbórz 2 – OMEGA 2:1, Konopki Górka – Wiśniewo 1:9, Gold Team – Anonimowi Alkoholicy 1:3

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x