Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Upominki Handmade Lucky&Berry

Wypadek pod Parcelami Łomskimi


Groźnie wyglądający wypadek na drodze wojewódzkiej 563 w okolicy miejscowości Parcele Łomskie, tuż przed skrzyżowaniem z drogą na Lewiczyn.


Do zdarzenia doszło dziś (2 luty) kilka minut po godzinie ósmej. Kierowca osobowej skody stracił panowanie nad pojazdem, ściął znaki ustawione na wysepkach i wpadł do rowu, uderzając w drzewo. Pomocy medycznej kierowcy pojazdu udziela zespół ratownictwa medycznego. Strażacy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Ruch na drodze odbywa się wahadłowo.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

KOMENTARZE

avatar
1500