Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Awaria lokomotywy pod Konopkami. Pomogli strażacy


fot. ilustracyjne


Wczoraj (1 lutego) około godziny 20-tej awaria pantografu, służącego do pobierania prądu z napowietrznej sieci trakcyjnej przez lokomotywę unieruchomiła pasażerski pociąg w okolicy Konopek. Nieodzowna okazała się tu pomoc strażaków, o którą poprosił kierownik pociągu.

Nie naprawili oni co prawda zasilania lokomotywy, ale doświetlili torowisko, by ułatwić pasażerom i uczynić bezpieczną przesiadkę do drugiego, podstawionego w międzyczasie pociągu. W akcji brał udział jeden zastęp PSP Mława oraz zastęp z OSP w Stupsku.

red. 

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x