Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
koparki koparko-ładowarki szkolenia kursy egazmina państwowy Mława
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Tragiczny początek lutego. Śmierć pod Szumskiem


fot. ilustracyjne


Miesiąc luty rozpoczął się od tragedii na drodze pod Szumskiem (gm. Dzierzgowo). W nocy z 31 stycznia na 1 lutego, w wypadku śmierć poniósł młody mężczyzna. Drugi nocny wypadek – dachowanie pod Strzegowem zakończył się rozbiciem auta.

Jak podaje mławska straż pożarna pomiędzy Szumskiem a Rzęgnowem doszło do dachowania samochodu osobowego. W momencie przybycia strażaków obok pojazdu leżał nieprzytomny, około trzydziestoletni mężczyzna, prawdopodobnie kierowca pojazdu. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i udzielili poszkodowanemu kwalifikowanej pierwszej pomocy. Przybyły na miejsce zespół ratownictwa medycznego po długotrwałej reanimacji stwierdził śmierć poszkodowanego. W działaniach brały udział zastęp PSP z Mławy, dwa zastępy PSP z Przasnysza oraz OSP Dzierzgowo i OSP Rzęgnowo.

Z kolei na trasie krajowej nr 7 pod Strzegowem (od strony Mławy) osobowy samochód wypadł z drogi i wywrócił się na dach. Podróżujący autem kierowca i pasażer nie zostali poszkodowani. Działania na miejscu podjął jeden zastęp PSP Mława oraz zastęp OSP Strzegowo. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, odłączyli akumulator w pojeździe i zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych.

red.

Udostępnij:
Media Expert Mława
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
Media
Gość
Media

30 lat to co sie dzieje na drogach to brak słów