Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Uwaga! Zamknięty jest wjazd na Osiedle Książąt Mazowieckich od ulicy Sienkiewicza


Trwają prace związane z gruntowną przebudową ulic Mariackiej, Świętej Anny i Ordona. Zamknięty jest wjazd na Osiedle Książąt Mazowieckich od ulicy Sienkiewicza od strony wiaduktu.

 Firma STRABAG, która na zlecenie Miasta Mława wykonuje prace przy wlocie w Mariacką, zamknęła zupełnie ruch do pierwszego zakrętu na tej drodze. Przebudowywane są tam sieci podziemne, a ponieważ na Mariackiej ułożony jest kabel średniego napięcia, obszar budowy musi być pod szczególnym nadzorem wykonawcy. Ulica jeszcze przed weekendem ma być przejezdna.

Mieszkańcy Osiedla Książąt Mazowieckich mogą spodziewać się czasowych wyłączeń z ruchu poszczególnych odcinków ulic Mariackiej, Świętej Anny i Ordona do października br., kiedy to – zgodnie z harmonogramem – gruntowna przebudowa tych traktów ma się zakończyć.

Przypomnijmy, że zadanie to wyceniono na 6,8 miliona złotych (6 718 378,08 zł – wykonanie, nadzór – 65 559 zł). Na przebudowę ulic Mariackiej, Świętej Anny i Ordona miasto uzyskało 80 procent dofinansowania kosztów kwalifikowalnych w ramach Funduszu Dróg Samorządowych.

źródło: UMM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
12 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Piotrek
Piotrek
9 miesięcy temu

Firma strabag ma super tempo do dzisiaj nie mogą się uporać z dwiema ulicami po 200 metrów 🙂

Tak odnośnie nowych budowli
Tak odnośnie nowych budowli
1 rok temu

Może wkońcu kurnik ma Mariackiej powstanie. Było by miło.

miki
miki
1 rok temu

dzień dobry
dlaczego firmy drogowe nie stosują krawężników łukowych, gdzie jest inspektor nadzoru, gdzie jest Inwestor – jak to później wygląda, krzywo liwo przecięte krawężniki, ludzie obudźcie się
spójrzcie jak wygląda po roku ul. Górna – już przy studzienkach było poprawiane asfaltem, bo się zapadają…. kto tego pilnuje, kto to nadzoruje i dopuszcza do takiej fuszerki????
za nasze pieniądze robią fuszerkę, to samo na ulicy Wysokiej i Łojewskiego
Panie Burmistrzu, pogoń tych swoich urzędników do roboty ii inspektora nadzoru!!!!!!

anka
anka
1 rok temu
Reply to  miki

nie za twoje pieniądze. Oduczcie się myślenia, że wszystko co robi administracja jest za WASZE PIENIĄDZE.

Ramzes
Ramzes
1 rok temu
Reply to  anka

A za czyje? Swoje własne? Administracja zrzuciła się z wypłaty (tylko skąd się ona bierze?) I wspaniałomyślnie remontuje ulice? xd

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  anka

Tej administracji jest trochę za dużo, nie uważasz „anka”?

Ramzes
Ramzes
1 rok temu
Reply to  anka

A za czyje? Twoje?

Ktoś
Ktoś
1 rok temu

To jest Sienkiewicza?

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Tak, to Jest Sienkiewicza jeszcze.

anka
anka
1 rok temu
Reply to  Ktoś

tak.

Lilo
Lilo
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Tak – Henryka Sienkiewicza – taki pisarz (laureat Nagrody Nobla w dziedzinie literatury), każdy powinien to wiedzieć.

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Lilo

Wow, ale ty człowieku jesteś mądry. Żeby głupota miała skrzydła to pofrunąłbyś bardzo wysoko i zniknął w obłokach. Twój komentarz jest ni z gruszki, ni z pietruszki. Wyskoczyłeś z nim jak Filip z konopi i powinieneś się podpisać „Filip”, a nie jakieś „Lilo”.

12
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x