Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Szczególnie uzdolniona. Zuzanna Brzezińska otrzymała stypendium marszałka


Uczennica mławskiej „siódemki” Zuzanna  Brzezińska otrzymała stypendium naukowe w ramach projektu –„Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych- najlepsza inwestycja w człowieka”.

Celem przyznawania stypendium jest umożliwienie rozwoju edukacyjnego uczniów szkół podstawowych oraz uczniów liceów ogólnokształcących z obszaru województwa Mazowieckiego. Zuzia jest uczennicą kl.VII b w SP nr 7 w Mławie.Jej głównym zainteresowaniem jest nauka języków obcych (od 11 lat uczy się języka angielskiego, a od 2 lat języka niemieckiego).Lubi sport,w wolnym czasie podróżuje,słucha muzyki oraz interesuje się modą. Stypendium pozwoli Zuzi doskonalić swoje umiejętności posługiwania się językami obcymi oraz spełnić jej marzenia o podróżach do Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
2 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
ewcia
ewcia
1 rok temu

Gratuluję!!

Magda
Magda
1 rok temu

Brawo Zuzia!

2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x