Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Rafał Romanowski odchodzi z Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi


Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi będzie miało nowego wiceministra. Jan Białkowski zastąpił odchodzącego Rafała Romanowskiego, który był podsekretarzem stanu od 2015 roku.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Przypomnijmy, Rafał Romanowski pochodzi z Szulmierza (gm. Regimin), a w ostatnich wyborach parlamentarnych bez powodzenia ubiegał się o mandat poselski z listy Prawa i Sprawiedliwości w naszym okręgu płocko – ciechanowskim.

Pełniący przez wiele lat funkcję wiceministra Rafał Romanowski, jako powody odejścia ze stanowiska podaje przyczyny osobiste.

Po tej zmianie w ministerstwie pozostaje jeszcze dwóch wiceministrów: sekretarz stanu Szymon Giżyński oraz niedawno powołany Ryszard Kamiński.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
3 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Czytelniczka
Czytelniczka
1 rok temu

Stołki dla zasłużonych. Pieniądze i Stanowiska – w skrócie PiS.

Ktoś
Ktoś
1 rok temu
Reply to  Czytelniczka

PO – pieniądze, obłuda!!!

Anonimowo
Anonimowo
1 rok temu
Reply to  Ktoś

Innych skrótów już nie znasz? przecież nie tylko PO jest. jak powiedziałeś „A” to powiedz i „B”, no… dalej

3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x