Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Fiatem Punto wjechali w barierę energochłonną


Uszkodzeniem auta i bariery energochłonnej na krajowej „siódemce” niedaleko Mławy zakończyła się wieczorna podróż dwójki jadących nim osób. 

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Do zdarzenia doszło na prostym odcinku trasy na wysokości miejscowości Uniszki Cegielnia wczoraj (30 stycznia) około godziny 23. Tu kierujący fiatem zjechał na pobocze i najechał na barierę. Na szczęście nie zderzył się z innymi pojazdami, a żadna z jadących fiatem osób nie doznała obrażeń. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nietrzeźwość osoby kierującej.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x