Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Z przedstawicielami świata owadów, gadów i pajęczaków można się zaprzyjaźnić


Uczniowie klasy II b ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Mławie z niecierpliwością oczekiwali tej chwili, gdy będą mogli zwiedzić wystawę zwierząt egzotycznych, zorganizowaną w szkole. Mieli okazję do uczestnictwa w żywej lekcji przyrody. Spotkali się oko w oko z przedstawicielami świata owadów, gadów i pajęczaków.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Straszyki, patyczaki, modliszki, karaczany….. Oprócz nich przecudne kameleony – sześcioletni Jacek, nieco młodszy Nikodem i maleńki jeszcze Dyzio. Ogromne wrażenie wywarły na dzieciach groźne, ale piękne ptaszniki. Szkoda, że takiego mini – zoo nie ma w szkole na stałe.

źródło i fot. SP 7

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x