Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Kapituła tytułu Mławianin Roku już czeka na wnioski


Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Mławskiej przyjmuje już wnioski o przyznanie tytułu Mławianin Roku 2019. Termin zgłaszania kandydatur mija z końcem lutego 2020 r. Z wnioskami o przyznanie tego tytułu mogą występować organizacje społeczne oraz co najmniej pięćdziesięcioosobowe grupy mieszkańców.


Wniosek musi zawierać uzasadnienie zgłoszonej kandydatury oraz opis  dorobku kandydata w pracy zawodowej i społecznej, lub na innych polach. Niezbędnym załącznikiem wniosku jest  zgodę kandydata i poparcie wyrażone co najmniej pięćdziesięcioma czytelnymi podpisami mieszkańców wraz z podanym adresem. Wnioski tak jak corocznie przyjmuje sekretariat  Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej.

Tradycyjnie, wręczenie przyznanego wyróżnienia wraz ze statuetką św. Wojciecha i dyplomem odbywa się 23 kwietnia podczas miejskich obchodów dnia patrona naszego miasta. Tytuł Mławianina Roku 2019 będzie dwudziestym z kolei tytułem przyznanym przez kapitułę.

źródło: TPZM

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mm....
Mm....
3 lata temu

Niewiele trzeba by zaspokoic potrzeby mieszkańcom. Kultury w szerokim pojęciu jest zbyt mało. Weekendy są tu nudne, ciche. Ambicją jest tu występ disco polo. Jedyne co ruszyli trochę te miasto to AS. Aktywny Senior. Ci ,młodzi ludzie starają się przynajmniej sięgać do szerszej kultury. Jak dożyję wieku senioralnego to z pewnością skorzystam z programu AS. Brawo.

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Mm....

Już zostań członkiem ASa ( z Twojego komentarza wynika, że już jesteś staruszką albo staruszkiem, przynajmniej psychicznie) – tak, tam jest kultura i to przez duże „K”. 😀
Co to jest dla ciebie ta szersza kultura albo kultura w szerokim pojęciu? – jakichś dziwolągów używasz
Piszesz tak enigmatycznie…

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  Anonimowo

c.d. Zostań członkiem ASa i i szyj krasnale za miskę ryżu czyli zupy – powodzenia.

Olo
Olo
3 lata temu

Tęczowe wybory

Lalala
Lalala
3 lata temu

Znowu szwancparada … Cyrk

mławianka
mławianka
3 lata temu

Który ksiądz jeszcze nie został mławianinem roku?
Tak na poważnie, to jakoś mało w tym gronie kobiet,
no ale kobiet wśród księży nie ma w ogóle.
Może jakiegoś dewelopera by nagrodzić tym tytułem albo właściciela Planety…

MartaM
MartaM
3 lata temu
Reply to  mławianka

Akurat właściciel Planety to jedyna osoba, która zapewnia jakąkolwiek rozrywkę w tym mieście nudy

Anonimowo
Anonimowo
3 lata temu
Reply to  MartaM

Tak oraz nocne jatki pod handlowcem… też zapewnia.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x