Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Główne trofeum dla Sochocina, Radzanów tuż za podium


W minioną sobotę  na parkiecie Hali Sportowej w Radzanowie zmagały się piłkarskie drużyny w turnieju UKS WKRA Radzanów Football Cup Kids 2020. Do sportowej rywalizacji stanęło 10 drużyn i po zaciętych zmaganiach puchar wywalczyli zawodnicy Wkry Sochocin. Radzanowska drużyna znalazła się tuż poza podium.

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Wśród uczestników turnieju znalazły się dwie drużyny gospodarzy czyli UKS Wkra Radzanów /Lwy i Tygrysy/, ale także drużyny z ościennych miejscowości takich jak: UKS Boruta Kuczbork, MKS Mławianka Mława, GKS Wkra Sochocin, GKS Orlęta Baboszewo, MKS Wkra Żuromin, GKS Strzegowo, MKS Kryształ Glinojeck i LKS Błękitni Raciąż. W dwóch grupach rywalizowało po 5 zespołów systemem „każdy z każdym”. A choć umiejętności i potencjał wszystkich drużyn był podobny, tak już jest w rywalizacji sportowej, że ktoś musi wygrać.

Jednej z radzanowskich drużyn (Lwy) niewiele brakowało do tego, aby stanąć na podium. Zaprocentowały zdobywane na treningach umiejętności i doping  własnej publiczności przełożyły się na awans do fazy pucharowej. Tu jednak lepsi okazali się rywale.

Klasyfikacja końcowa:

  1. GKS Wkra Sochocin
  2. MKS Wkra Żuromin
  3. LKS Błękitni Raciąż
  4. UKS Wkra Radzanów/Lwy
  5. MKS Mławianka Mława
  6. GKS Strzegowo
  7. GKS Orlęta Baboszewo
  8. MKS Kryształ Glinojeck
  9. GKS Boruta Kuczbork
  10. UKS Wkra Radzanów/Tygrysy

Najlepszy strzelec: Marcin Krysiak (MKS Wkra Żuromin), Najlepszy zawodnik MVP: Rafał Dzięgielewski (GKS Wkra Sochocin), Najlepszy bramkarz: Jakub Lanckiewicz (UKS Wkra Radzanów) i Michał Miśtal (MKS Mławianka Mława).

Organizatorzy turnieju serdecznie dziękują partnerom i sponsorom: wójtowi Przemysławowi Pakuszewskiemu, Dyrektorowi ZS w Radzanowie Witoldowi Okumskiemu i wszystkim członkom Moto Klubu IMMORTALS a w szczególności Przemysławowi Pisarkiewiczowi za okazaną pomoc i wsparcie.

źródło i fot. Hala Sportowa w Radzanowie

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x