Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Chcemy pomóc Rodzicom by Gucia wybudzić!


Kochani, w naszym życiu wydarzyła się straszna tragedia. Nasz synek Gucio jest w śpiączce mózgowej po rozległym udarze mózgu. Pomóżcie nam go obudzić.

Gucio potrzebuje bardzo intensywnej i kosztownej rehabilitacji żeby mógł obudzić się ze śpiączki. Sami nie damy rady tego udźwignąć finansowo. Prosimy o 1% z Waszego podatku. To miały być najpiękniejsze święta Bożego Narodzenia. Czekaliśmy na narodziny naszej małej Wandy, która miała być najlepszym prezentem świątecznym. Gdy byłam w szpitalu Gucio zaczął się źle czuć ale lekarze mówili, że to zapalenie jamy ustnej i przez to jest osłabiony. Niestety, dzień po moim wyjściu ze szpitala z Wandą, Gucio trafił na oddział intensywnej terapii. Okazało się że jakiś wirus zaatakował trzustkę i Gucio zachorował nagle na cukrzycę, która doprowadziła do silnej kwasicy ketonowej, dużego obrzęku mózgu i rozległego udaru mózgu. Nasz świat się zawalił. Przez pierwsze dni Gucio walczył o życie. Przeżył, ale jest w śpiączce mózgowej. Nie mamy z nim kontaktu, ale wierzymy, że wróci do nas, że się obudzi. Potrzebujemy w tym Waszej pomocy. Będziemy wdzięczni za każdy grosz. Dane dla rozliczenia PIT: KRS: 0000183283 Cel szczegółowy 1%: Gustaw Tadrzak Jeśli chciałbyś dokonać dobrowolnej wpłaty: Nr konta fundacji: 34 1240 4009 1111 0000 4490 9943 Tytuł przelewu: Gustaw Tadrzak Adres: Fundacja „Światło” ul. Grunwaldzka 64 87-100 Toruń.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
8 komentarzy
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Mieszkanka
Mieszkanka
1 rok temu

Pasmo nieszczęść. Współczuję to zbyt mało dla Państwa.
Proszę podciągnąć do pomocy ” BUDZIK” I ” Mimo wszystko” Anny Dymnej. Pomoga takie organizacje ogarnąć zbiórki pieniędzy, np przy imprezach itp. Pukac trzeba wszedzie. Pani Ewy Błaszczyk dziecko wybudzilo się po długim czasie. Ne rezygnujcie. Walczcie.

Należałoby doprowadzic do dochodzenia jak to się stało, ze pasmo zajść mielo miejsce. Tj nieprawdopodobne, ze w takim stopniu tyle organów zostalo zaatakowanych. Mlawa to nie jedyni lekarze. Czy to nie był czasem błąd w sztuce lekarskiej. A moze coś podano dziecku a wcześniej nie zbadano dokładnie? To tak swoją drogą. Jesli błąd popełnił lekarz……Należy coś z tym zrobić.

Propozycja
Propozycja
1 rok temu

Najpierw proszę sprzedać auto, spróbować wziąć kredyt, zrezygnować z wyjazdu na wczasy, ograniczyć inne wydatki. A potem wystąpić o zbiórkę.

mark
mark
1 rok temu
Reply to  Propozycja

Jakim trzeba być człowiekiem, żeby pisać takie komentarze.

Mieszkaniec
Mieszkaniec
1 rok temu
Reply to  mark

” mark” właśnie być po prostu człowiekiem, bo tylko czlowieka stać na tak okrutne słowa czy zle czyny. Zwierzęta mają więcej instynktu normalności aniżeli wielu ludzi np jak TEN, który napisał. Kazde źle slowo zawszecwraca. Panie PROPOZYCJA czy PANI, ten wpis jest zalosny.

bas.
bas.
1 rok temu
Reply to  Propozycja

Do „Proppozycja”!!!
Nikt nikogo nie zmusza do pomocy.Oby ciebie i twoich bliskich, nigdy w życiu nie spotkało takie nieszczęście! Nie pomagaj i nie pisz takich przykrych swoich, zresztą pustych, nic nie wnoszących przemyśleń! Najlepiej zamilcz!!! Bo ty raczej nie myślisz! to jest…płaskie i na niskim poziomie.

Nat
Nat
1 rok temu
Reply to  Propozycja

Jak ktoś nie ma nic mądrego do powiedzenia, to nie powinien się odzywać. Obyś sam nigdy nie potrzebował pomocy…

bas.
bas.
1 rok temu

Kochani! Proszę, pomóżmy wybudzić Gucia.Każda pomoc na wagę życia.

Dziękuję Redakcji za publikacje tego apelu.

bas.
bas.
1 rok temu

Kochani! Proszę pomóżcie, nie przechodźcie obojętnie..Każda pomoc, to dla Gucia szansa na powrót do normalności, do domku.

Dziękuję redakcji codziennika za publikacje tego apelu.Wiem, zawsze można na Was liczyć.

8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x