Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Mistrzostwo pojechało do Miączyna Dużego


Futboliści z Miączyna Dużego przystępowali do ostatniej kolejki Szreńskiej Ligi Futsalu w roli lidera. Pierwszego miejsca już nie oddali, choć konkurenci z Mdzewa walczyli dzielnie. Strzeli nawet pięć goli, doprowadzając do remisu 5:5.


Nie zdało się to na zbyt wiele, bowiem ofensywa miączynian pracowała na zdecydowanie większych obrotach. Zaliczyli o trzy trafienia więcej – co ciekawe, w rolę strzelców wcieliło się aż siedmiu zawodników. Najskuteczniejszy z tego grona okazał się autor dubletu, Szymon Racki.

Komplet punktów sprawił, że gracze z Miączyna Dużego mogli przyjmować gratulacje za zdobycie mistrzostwa. Do rozwiązania pozostała jeszcze jedna kwestia – kto zdobędzie drugie miejsce, premiowane udziałem w międzygminnym turnieju (występują w nim ekipy z czterech gmin).

Wszystko rozstrzygnęło się w pojedynku pomiędzy Czerwonymi Diabłami i Dzikami Kotami. „Czerwoni” okazali się skuteczni – co nie było trudne, zważywszy na dobrą formę Dariusza Petrykowskiego. Zakończył ważny bój z hattrickiem na koncie.

Królem ligi został Mariusz Siemianowski (Dzikie Koty). Na miano najlepszego bramkarza zapracował najsolidniej Bartosz Antoszewski (Czerwone Diabły), a statuetka dla najlepszego zawodnika tegorocznej edycji zawodów trafiła w ręce Szymona Rackiego (Miączyn Duży).

Ostatnia kolejka: Szreńsk Team – Szarańcza Team 4:1 Mdzewo Team – Miączyn 5:8, Czerwone Diabły  – Dzikie Koty 5:1

RS            

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x