Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Dzień Babci i Dziadka w przedszkolu w Wieczfni Kościelnej


Mnóstwo uśmiechów i pocałunków czekało na specjalnych gości w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Wieczfni Kościelnej. Dnia 23 stycznia 2020 r. dzieci odwiedziły ich ukochane Babcie oraz Dziadkowie. Z okazji Dnia Babci i Dziadka najmłodsi z punktu przedszkolnego przygotowali wspaniałe przedstawienie.


Dzieci zaprezentowały jasełka, wiersze i piosenki. Dziadkowie ze wzruszeniem przypatrywali się występom swoich wnucząt, nagradzając ich gromkimi brawami, nie kryli wzruszenia podziwiając swoich „skarbów”.  Dziadkowie i babcie zostali zaproszeni do konkursów w których musieli wykazać się nie lada umiejętnościami. Babcie nawijały wełnę, wykonywały masażyki wnukom. Dziadkowie musieli zbudować ze swoimi pociechami wieżę z klocków i zapleść warkoczyk swojej wnusi. 

Każdy gość otrzymał również specjalny upominek przygotowany na tę okazję przez kochanego wnusia lub wnusię. Następnie, na wszystkich przybyłych czekała kolejna niespodzianka — słodki poczęstunek przygotowany przez Rodziców. Wspólne biesiadowanie było wspaniałą okazją do poznania się, nawiązania rozmowy czy podzielenia wspomnieniami. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków ukazały nam, jak ważne
są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.

źródło i fot. SP w Wieczfni Kościelnej

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x