Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Remisy w czołówce. Strażacy prowadząTylko pięć kolejek pozostało do końca tegorocznej edycji Dan-Bud Amatorskiej Ligi Futsalu. Na czele plasują się strażacy, ale pewni prymatu być nie mogą. Tuż za nimi jest bowiem koalicja aż pięciu ekip. Wszystkie zachowały jeszcze szanse na wywalczenie głównego trofeum.

Sytuacja jest tym bardziej zagmatwana, że reprezentanci Straży Pożarnej rozegrali o jedno spotkanie więcej niż pozostali konkurenci. To pokłosie relegowania z rozgrywek Radzanowa. Wszystkie wyniki z jego udziałem anulowano, a pozostałych seriach spotkań jeden z zespołów będzie pauzował.

Podczas siódmej serii lider okazał się lepszy od Marco. Hattricka skompletował Dawid Kowalski, natomiast Piotr Karpiński cieszył się z dwunastego trafienia w sezonie. Wygrali także Oldboye. Do siatki Przewiezimy24 pocelował ofensywny tercet, czyli Andrzej Karpiński, Mariusz Walczak oraz Maciej Rogalski.

Za to punkty straciły Oldboy 2 i Joker. W przypadku pierwszych na nic się zdało prowadzenie z Zielonym Miastem po indywidualnej akcji Piotra Króla. Wyrównał na pięć sekund przed końcem Robert Smoliński. Natomiast Joker przegrywał z Fantazją m.in. za sprawą dubletu Pawła Pszczółkowskiego. Faworyt musiał gonić wynik – ostatecznie ta sztuka udała się po strzale Jarosława Krystkiewicza.

VII kolejka: Oldboy 2 – Zielone Miasto 1:1 Joker – Fantazja 3:3, ZTiR – pauza, Przewieziemy24 – Oldboy 2:6 , Straż Pożarna – Marco 4:1, Body Club – Polonia 3:0 – walkower

VIII kolejka (28 stycznia): Fantazja – pauza, Polonia – Joker, Zielone Miasto – Body Club, Marco – Oldboy 2, Oldboy – Straż Pożarna, ZTiR – Przewieziemy24

Klasyfikacja snajperów:  12 – Piotr Karpiński (Straż), 9 – Mateusz Sokół (Marco), Szymon Masiak (Oldboy II), 6 – Artur Gawęda (Przewieziemy24), Robert Smoliński (Zielone Miasto).

RS

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x