Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Bez napędu 4×4 nie da się tu przejechać


To kolejne zdjęcie, można by nawet powiedzieć – kolejne z cyklu „Mławskie drogi a czasem bezdroża” Tym razem nadesłana przez czytelnika fotografia przedstawia skrzyżowanie ulic Fortepianowej i Szymanowskiego. Jak pisze czytelnik: „Bez napędu 4×4 chyba nie da się przez to „skrzyżowanie” przejechać”. Obie ulice to odnogi od prowadzącej nad Zalew Ruda ulicy Ligi Obrony Kraju i powstały stosunkowo niedawno.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

17
KOMENTARZE

avatar
1500
Xawery
Gość
Xawery

Zamiast dołączyć do dyskusji===postanowiłem, odłączyć sie od tej dyskusji, i dac sobie z tymi wszystkimi madrymi INACZEJ, po cóż bic pianę, i proeadzic dyskusję, pisacposty, skoro i takwiekszisc nie jest zamieszczana. ŁATWIEJ będzie wam wszystkim pisac te swoje wypociny, ktore nijak się maja do rzeczywistości, a jak zwrocisz uwagę, to z miejscazostajesz GLUPCEM.====STOP !! KROPKA !!!==PISZCIE SOBIE DALEJ, I TAK JUZ MĄDRZEJSI NIE BĘDZIECIE. SMARZCIE SIĘ W TYM SWOIM SOSIE, po coz mi ta polemika z wami, na starość, czas odpoczac od tej wymiany. Z DNIEM DZISIEJSZYM ZAMYKAM SWOJA OBECNOSC NA TYM PORTALU !!!! Bo po latach uważam ze to… Czytaj więcej »

czytelnik
Gość
czytelnik

Najaktywniejszy komentator rzeczywistości mławskiej – szkoda 🙁

Anonimowo
Gość
Anonimowo

Bardzo słuszna decyzja!!!
Ciekawe tylko na jak długo, oby dłużej niż ostatnio.
A może teraz będzie pisał dzidek z bliska albo dziadek z bliska?
Oby oni też skończyli!!!

Pan Marek
Gość
Pan Marek

nie marudzić , nie narzekać , nie wymagać, tylko za robote w czynie społecznym się brać

Mławiak
Gość
Mławiak

Jak się chciało działki taniej kupić to teraz samochód 4×4

Ums
Gość
Ums

UM jest w trakcie rekrutacji pracowników, którzy będą odpowiedzialni za te drogi.

mławianka
Gość
mławianka

Jak się chce mieszkać w spokojnym, zacisznym miejscu, daleko od siedliskich ludzkich, wśród przyrody i żeby rano rano ptaszki ćwierkały, a dodatkowo było czyste, świeże powietrze, to trzeba znosić nie wygody albo zorganizować się po sąsiedzku i poprawić we własnym zakresie stan stan drogi jak to ongiś bywało na wsiach. Sąsiedzi robili zrzutki na żwir i sami remontowali swoje drogi. Teraz można dogadać się z władzami miasta, gminy i mogą jeszcze przywieźć na taką drogę stary zrywany asfalt z remontowanych ulic i wysłać maszynę, która go ugniecie (walec) i droga zrobi się przejezdna, ale najlepiej ręce rozłożyć i czekać na… Czytaj więcej »

Xawery
Gość
Xawery

–mlawianka,winnas wiedziec ze stary asfalt, zrywany z ulic sluzy do przetopienia , i wyrownywania nierownosci na drogach, po zimie. Juz pisalem na portalu, ze na ta drogę, dyr. MSDrogowej winien wyslac rowniarke, ktora wyrownala by te koleiny, oczywiscie nie po deszczu, bo to by mijo sie z celem naprawy.

mławianka
Gość
mławianka

Taaak, Xawery, uważasz że nie widziałam podrzędnych dróg na które był wywożony taki asfalt prosto z zerwanej drogi nawierzchni asfaltowej? Xawery ja nie spadłam z nieba, to raczej ty jesteś oderwany od rzeczywistości i proszę nie pisz mi, że bzdury wypisuję, bo to ty bzdury wypisujesz.
Tu nie chodzi o porządne zrobienie drogi asfaltowej tylko o tymczasowe zlikwidowanie miękkiego podłoża, kolein, dziur bez kosmicznych nakładów.
No ale przecież ty xawery jesteś najmądrzejszy, a reszta jest niesamowicie głupia, nieprawdaż?

6jaAT
Gość
6jaAT

U mnie było tak przez 10 lat od momentu zamieszkania i jakoś nikt nie płakał. 2 razy do roku droga była wyrównywana. Po tym czasie położono asfalt, który zerwano z innej drogi gdzie był wymieniany. Cierpliwości.

Xawery
Gość
Xawery

Ludzie co wy za bzdury wypisujecie, zeby polozyc asfalt, ze statej drogi, to trzeba go najpierw doprowadzić, do przetopienia, a na nowej DRODZE zbudowac jakieś podłoże betonowe, przeciesz na piasek nikt nie kładzie masy bitumicznej.

mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

Może ktoś odpowie obiektywnie?
Czy prawo pozwala na ingerowanie przez osoby prywatne w drogę publiczną?
Czy zarządca drogi publicznej ma obowiązek prawny zachować przejezdność?

miki
Gość
miki

a te drogi nie należą do gminy lipowiec??

miki
Gość
miki

widziały gały co brały

adlen
Gość
adlen

dokladnie, przeciez osoby tam mieszkające twierdza że mieszkają „na wsi” bo lasy pola łąki i tak dalej… a na wsi nie wszedzie nadal są utwardzone drogi/asfalt, więc?

Denis
Gość
Denis

Kolejny zdziwiony…

Obiektywny
Gość
Obiektywny

Zrzuta na tłuczeń, znajomy koparkowy i trzeba sobie doraźnie zaradzić a nie płacz widzieliście co i gdzie kupujecie, to nie spółdzielnia mieszkaniowa, że zrobią…