Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo
Szpulka pasmanteria Mława dodatki krawieckie

Studniówka w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie


Zgodnie z wieloletnią tradycją I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego studniówka odbywa się zawsze w murach szkoły i tak było w sobotę 25 stycznia. Tu właśnie maturzyści z sześciu klas liceum radośnie świętowali symboliczne 100 dni dzielące ich od maturalnego egzaminu.


– Za symboliczne 100 dni zasiądziecie do pisania egzaminu dojrzałości. Tradycją tej szkoły jest by złożyć wam życzenia i to czynię. Życzę, abyście mieli tylko 100 procentowe wyniki – mówił do maturzystów dyrektor I LO Marek Kiełbiński.

Ze strony maturzystów nie zabrakło kwiatów i podziękowań dla wychowawców i dyrekcji. Studniówkę rozpoczął – tak jak każe tradycja – polonez w wykonaniu młodzieży, a pierwszym tańcem balu był walc, do którego to młodzież poprosiła nauczycieli i zaproszonych gości. Po części „oficjalnej” rozpoczęła się ta „nieoficjalna”, podczas której wszyscy uczestnicy balu bawili się wspólnie do samego rana. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

 

R E K L A M A

Zobacz także:

Niepowtarzalny bal maturalny radzanowskich maturzystów

Studniówka ZSnr 1. Jest czas na pracę, ale i zabawę [zobacz foto i video relację]

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
1 Komentarz
najnowsze
najstarsze najwyżej oceniane
Inline Feedbacks
View all comments
Żaba
Żaba
3 lata temu

Przepięknie! Drogie Panie gratuluję wyboru tradycyjnych biało – czarnych kreacji! Wyglądacie cudownie, skromnie, delikatnie i z klasą!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x