Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Pożar jednego z budynków na terenie szpitala?


fot. ilustracyjne

Wesprzyj Bartłomieja
Reklama


Dziś (26 stycznia) kilka minut przed godziną 5-tą, strażacy otrzymali zgłoszenie o dymie wydobywającym się z dachu jednego z budynków na terenie szpitala. Do akcji wyruszyło sześć zastępów straży pożarnej – trzy z PSP  Mławia oraz OSP Szydłowo,  Turza Mała i Wieczfnia Kościelna. Po dojechaniu na miejsce i sprawdzeniu budynków, strażacy nie stwierdzili pożaru. Na szczęście więc nie zaszła potrzeba ewakuacji chorych i personelu.

red.

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x