Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Lekkoatleci coraz lepsi. „Życiówki” w Toruniu i Warszawie


Miniony weekend był dla naszych młodych lekkoatletów bardzo pracowity. Bardzo dobrze zaprezentowali się zarówno na Ogólnopolskich Zawodach Lekkoatletycznych  w Toruniu,  jak i w kolejnej edycji Warszawskiej Ligi Biegowej.


Nowe rekordy życiowe ustanowili  w Toruniu:  Kaja Chmielewska  na dystansie 300 m. ( 44.98 rekord życiowy i 1 miejsce w swojej serii), Igor Granoszewski na dystansie 200 m  (24.20 rekord życiowy i 2 miejsce w swojej serii), Szymon Gorlewski  na dystansie 300 m. ( 40.33 -rekord życiowy i 2 miejsce w swojej serii) i Patryk Bedra w trójskoku z wynikiem  12.57 m, co jest rekord życiowym  i dało mu 11 miejsce w konkursie. W Warszawie Zofia Gralewicz (2010) ponownie wywalczyła medale: srebrny na 100 m i brązowy na 200 m, ustanawiając przy tym rekordy życiowe!

źródło i fot. KS Zawkrze Mława

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]
0 0 vote
Oceń artykuł
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x