Codziennik Mławski - lokalny portal informacyjny. Piszemy jak jest o wydarzeniach w Mławie i powiecie. Bądź na bieżąco z newsami z Mławy i okolic!

Mławski portal informacyjny codziennikmlawski.pl. Newsy Mława i okolice.
Życzymy wszystkiego najlepszego!
linia
Logo

Strażacy uwolnili psa zaplątanego w druty [zobacz fot]


Nietypowa interwencja mławskich strażaków. W miejscowości Łomia (gmina Lipowiec Kościelny) mężczyzna na przydrożnej łące znalazł psa zaplatanego w druty. Na miejscu okazało się, że pies jest owinięty drutem w okolicy karku i nie może o własnych siłach oswobodzić się z pułapki. Przy użyciu nożyc do cięcia metalu strażacy uwolnili psa. Zanim zwierzę zabrała straż gminna, strażacy okryli psa kocem i napoili. Pies trafił pod opiekę weterynaryjną, a potem do schroniska w Napierkach. Jeżeli ktoś poznaje swojego pieska, to może zgłosić się po jego odbiór właśnie do tej placówki.

red.

fot. KP PSP Mława/Straż Gminna

Udostępnij:
Chcąc jak najlepiej zabezpieczyć i chronić Twoje dane osobowe zgodnie z przepisami RODO, potrzebna nam jest Twoja zgoda na ewentualne ich przetwarzanie. Informujemy jednocześnie, że publikacja komentarza w portalu "Codziennik Mławski" skutkuje wyrażeniem przez Ciebie takiej zgody. Nigdzie nie przekazujemy Twoich danych (IP) i chronimy je jak najlepiej potrafimy, wykorzystując do tego wszelkie możliwe formy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oraz z Regulaminem Komentowania na portalu Codziennik Mławski [TUTAJ]

1
KOMENTARZE

avatar
1500
mieszkaniec
Gość
mieszkaniec

super akcja. Pozdrawiam oby więcej takich 🙂